Rezultati šolskih športnih tekmovanj 2022/23

ATLETIKA – EKIPNO

OSNOVNE ŠOLE
20.09.2022, Celje – atletika, ekipno, učenci in učenke, PODROČNO – CELJE
20.09.2022, Ljubljana – atletika, ekipno, učenci in učenke, PODROČNO – LJUBLJANA B
20.09.2022, Ljubljana – atletika, ekipno, učenci in učenke, PODROČNO – LJUBLJANA C
21.09.2022, Kranj – atletika, ekipno, učenci in učenke, PODROČNO – GORENJSKA
22.09.2022, Ljubljana – atletika, ekipno, učenci in učenke, PODROČNO – GROSUPLJE
22.09.2022, Novo mesto – atletika, ekipno, učenci in učenke, PODROČNO – NOVO MESTO
23.09.2022, Maribor – atletika, ekipno, učenci in učenke, PODROČNO – MARIBOR
27.09.2022, Slov. Bistrica – atletika, ekipno, učenci in učenke, PODROČNO – SLOV. BISTRICA
28.09.2022, Murska Sobota – atletika, ekipno, učenci in učenke, PODROČNO – MURSKA SOBOTA
28.09.2022, Velenje – atletika, ekipno, učenci in učenke, PODROČNO – VELENJE
30.09.2022, Brežice – atletika, ekipno, učenci in učenke, PODROČNO – POSAVJE
03.10.2022, Slovenj Gradec – atletika, ekipno, učenci in učenke, PODROČNO – KOROŠKA
06.10.2022, Ljubljana – atletika, ekipno, učenci, VRSTNI RED – VSE ŠOLE
06.10.2022, Ljubljana – atletika, ekipno, učenke, VRSTNI RED – VSE ŠOLE
06.10.2022, Slovenj Gradec – atletika, ekipno, učenci in učenke, FINALE

SREDNJE ŠOLE
20.09.2022, Celje – atletika, ekipno, dijaki in dijakinje, PODROČNO – CELJE
21.09.2022, Ljubljana – atletika, ekipno, dijaki in dijakinje, PODROČNO – LJUBLJANA
21.09.2022, Kranj – atletika, ekipno, dijaki in dijakinje, PODROČNO – GORENJSKA
22.9.2022, Novo mesto – atletika, ekipno, dijaki in dijakinje, PODORČNO – NOVO MESTO
23.09.2022, Maribor – atletika, ekipno, dijaki in dijakinje, PODORČNO – MARIBOR
28.09.2022, Murska Sobota – atletika, ekipno, dijaki in dijakinje, PODORČNO – MURSKA SOBOTA
05.10.2022, Nova Gorica – atletika, ekipno, dijaki in dijakinje, FINALE

ATLETIKA – GORSKI TEK

OSNOVNE ŠOLE
22.09.2022, Smlednik – gorski tek, učenci in učenke, DRŽAVNO PRVENSTVO

SREDNJE ŠOLE
22.09.2022, Smlednik – gorski tek, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO PRVENSTVO

GIMNASTIKA – AKROBATIKA

OSNOVNE ŠOLE
28.11.2022, Koper  – akrobatika, učenci in učenke, POLFINALE, 4. skupina
30.11.2022, Škofja Loka – akrobatika, učenci in učenke, POLFINALE, 2. skupina
01.12.2022, Sevnica – akrobatika, učenci in učenke, POLFINALE, 3. skupina
02.12.2022, Murska Sobota – akrobatika, učenci in učenke, POLFINALE, 1. skupina
13.12.2022, Koper – akrobatika, učenci in učenke, FINALE

SREDNJE ŠOLE
13.12.2022, Koper  – akrobatika, dijaki in dijakinje, FINALE

KOLESARSTVO – VOŽNJA NA ČAS

OSNOVNE ŠOLE
28.09.2022, Planica – kolesarstvo – vožnja na čas, učenci in učenke, DRŽAVNO PRVENSTVO

KOŠARKA

OSNOVNE ŠOLE
Starejši učenci
20.01.2023, Novo mesto – košarka, starejši učenci, ČETRTFINALE, 7. skupina

Starejše učenke
17.01.2023, Cerknica – košarka, starejše učenke, ČETRTFINALE, 9. skupina
18.01.2023, Novo mesto – košarka, starejše učenke, ČETRTFINALE, 6. skupina
26.01.2023, Črnomelj – košarka, starejše učenke, ČETRTFINALE, 4. skupina
28.01.2023, Ljubljana – košarka, starejše učenke, ČETRTFINALE, BILTEN KZS – vse skupine

SREDNJE ŠOLE
Dijaki

Dijakinje
26.01.2023, Škofja Loka – košarka, dijakinje, ČETRTFINALE, skupina 3

MED DVEMA OGNJEMA

OSNOVNE ŠOLE s PP
12.01.2023, Celje – med dvema ognjema, učenci in učenke OŠPP, DRŽAVNO TEKMOVANJE

ODBOJKA

OSNOVNE ŠOLE
Učenci

Učenke

SREDNJE ŠOLE
Dijaki
24.01.2023, Maribor – odbojka, dijaki, ČETRTFINALE, skupina C

Dijakinje
11.01.2023, Maribor – odbojka, dijakinje, ČETRTFINALE, skupina A
17.01.2023, Celje – odbojka, dijakinje, ČETRTFINALE, skupina B
18.01.2023, Brežice – odbojka, dijakinje, ČETRTFINALE, skupina D

ODBOJKA NA MIVKI

OSNOVNE ŠOLE
Učenci
12.09.2022, Novo mesto – odbojka na mivki, učenci, POLFINALE, skupina C
04.10.2022, Kanal – odbojka na mivki, učenci, POLFINALE, skupina D
12.10.2022, Ljubljana – odbojka na mivki, učenci, POLFINALE, skupina D

Učenke
12.09.2022, Novo mesto – odbojka na mivki, učenke, POLFINALE, skupina C
04.10.2022, Kanal – odbojka na mivki, učenke, POLFINALE, skupina D
06.10.2022, Škofja Loka – odbojka na mivki, učenke, POLFINALE, skupina B

SREDNJE ŠOLE
Dijaki
08.09.2022, Novo mesto – odbojka na mivki, dijaki, POLFINALE, skupina C
21.09.2022, Koper – odbojka na mivki, dijaki, POLFINALE, skupina D
29.09.2022, Ljubljana – odbojka na mivki, dijaki, POLFINALE, skupina B
06.10.2022, Maribor – odbojka na mivki, dijaki, POLFINALE, skupina A
11.10.2022, Koper – odbojka na mivki, dijaki, FINALNI TURNIR

Dijakinje
08.09.2022, Novo mesto – odbojka na mivki, dijakinje, POLFINALE, skupina C
21.09.2022, Koper – odbojka na mivki, dijakinje, POLFINALE, skupina D
29.09.2022, Ljubljana – odbojka na mivki, dijakinje, POLFINALE, skupina B
06.10.2022, Maribor – odbojka na mivki, dijakinje, POLFINALE, skupina A
11.10.2022, Koper – odbojka na mivki, dijaki, FINALNI TURNIR

ORIENTACIJSKI TEK

OSNOVNE ŠOLE
13.10.2022, Dolenjske Toplice – orientacijski tek, učenci in učenke, DRŽAVNO PRVENSTVO

SREDNJE ŠOLE
13.10.2022, Dolenjske Toplice – orientacijski tek, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO PRVENSTVO

PLANINSTVO – MLADINA IN GORE

OSNOVNE ŠOLE
21.01.2023, Postojna – mladina in gore, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

SREDNJE ŠOLE
21.01.2023, Postojna – mladina in gore, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

PLAVANJE

OSNOVNE ŠOLE
13.09.2022, Kamnik – plavanje, učenci in učenke, DRŽAVNO PRVENSTVO

SREDNJE ŠOLE
13.09.2022, Kamnik – plavanje, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO PRVENSTVO

ROKOMET

OSNOVNE ŠOLE
Učenci
19.01.2023, Ljubljana – rokomet, starejši učenci, ČETRTFINALE, skupina H

Učenke

SREDNJE ŠOLE
Dijaki

Dijakinje
24.01.2023, Koper – rokomet, dijakinje, ČETRTFINALE, skupina D

SMUČARSKI TEK

OSNOVNE ŠOLE
28.01.2023, Planica – smučarski tek, učenci in učenke, DRŽAVNO PRVENSTVO

ŠPORTNO PLEZANJE

SREDNJE ŠOLE
25.01.2023, Ljubljana – športno plezanje, dijaki in dijakinje, A TEKMA, DRŽAVNO PRVENSTVO
26.01.2023, Ljubljana – športno plezanje, dijaki in dijakinje, B TEKMA, DRŽAVNO PRVENSTVO

Morda vas zanima