Rezultati šolskih športnih tekmovanj 2023/24

ATLETIKA – EKIPNO

OSNOVNE ŠOLE
11.10.2023, Maribor – atletika, ekipno, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

SREDNJE ŠOLE
04.10.2023, Nova Gorica – atletika, ekipno, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

ATLETIKA – GORSKI TEK

OSNOVNE ŠOLE
21.09.2023, Smlednik – gorski tek, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

SREDNJE ŠOLE
21.09.2023, Smlednik – gorski tek, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

GIMNASTIKA – AKROBATIKA

OSNOVNE ŠOLE
24.11.2023, Škofja Loka – akrobatika, učenci in učenke, POLFINALE – 2. skupina
29.11.2023, Sevnica – akrobatika, učenci in učenke, POLFINALE – 3. skupina
30.11.2023, Murska Sobota – akrobatika, učenci in učenke, POLFINALE – 1. skupina
04.12.2023, Koper – akrobatika, učenci in učenke, POLFINALE – 4. skupina
12.12.2023, Koper – akrobatika, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

SREDNJE ŠOLE
12.12.2023, Koper – akrobatika, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

GIMNASTIKA – SKOKI Z MALE PROŽNE PONJAVE

OSNOVNE ŠOLE
14.03.2024, Brežice – skoki z MPP, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

SREDNJE ŠOLE
14.03.2024, Brežice – skoki z MPP, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

KOLESARSTVO – VOŽNJA NA ČAS

OSNOVNE ŠOLE
27.09.2023, Planica – kolesarstvo, vožnja na čas, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

KOŠARKA

OSNOVNE ŠOLE
Starejši učenci

Starejše učenke
09.01.2024, Žiri – košarka, starejše učenke, ČETRTFINALE, skupina zahod 1
26.03.2024, Postojna – košarka, starejše učenke, FINALNI TURNIR

SREDNJE ŠOLE
Dijaki

Dijakinje

LOKOSTRELSTVO

OSNOVNE IN SREDNJE ŠOLE
09.03.2024, Šentjur – lokostrelstvo, dvoransko, OŠ in SŠ POSAMEZNIKI, DRŽAVNO TEKMOVANJE
09.03.2024, Šentjur – lokostrelstvo, dvoransko, OŠ in SŠ EKIPNO, DRŽAVNO TEKMOVANJE

MLADINA IN GORE

OSNOVNE ŠOLE
20.01.2024, Šenčur – mladina in gore, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

SREDNJE ŠOLE
20.01.2024, Šenčur – mladina in gore, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

ODBOJKA NA MIVKI

OSNOVNE ŠOLE
Učenci
13.10.2023, Kanal – odbojka na mivki, učenci, FINALNI TURNIR
Učenke
12.10.2023, Koper – odbojka na mivki, učenke, FINALNI TURNIR

SREDNJE ŠOLE
Dijaki
25.09.2023, Koper – odbojka na mivki, dijaki, POLFINALE, skupina D
Dijakinje
25.09.2023, Koper – odbojka na mivki, dijakinje, POLFINALE, skupina D

ORIENTACIJSKI TEK

OSNOVNE IN SREDNJE ŠOLE
10.10.2023, Ljubljana – orientacijski tek, osnovne in srednje šole, DRŽAVNO TEKMOVANJE

PLAVANJE

OSNOVNE ŠOLE
20.09.2023, Ribnica – plavanje, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

SREDNJE ŠOLE
20.09.2023, Ribnica – plavanje, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

INVALIDI
20.09.2023, Ribnica – plavanje, invalidi OŠ in SŠ, DRŽAVNO TEKMOVANJE

SMUČANJE – ALPSKO SMUČANJE

OSNOVNE ŠOLE
07.03.2024, Rogla – veleslalom, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

SREDNJE ŠOLE
20.03.2024, Soriška planina – veleslalom, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

SMUČANJE – DESKANJE NA SNEGU

OSNOVNE ŠOLE
07.03.2024, Rogla – deskanje na snegu, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

SREDNJE ŠOLE
20.03.2024, Soriška planina – deskanje na snegu, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

SMUČANJE – SMUČARSKI SKOKI

OSNOVNE ŠOLE
07.03.2024, Planica – smučarski skoki, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

SMUČANJE – SMUČARSKI TEK

OSNOVNE ŠOLE
27.01.2024, Planica – smučarski tek, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

ŠPORTNO PLEZANJE

OSNOVNE ŠOLE
07.03.2024, Šenčur – športno plezanje, učenci in učenke, PODROČNO – ZAHOD
13.04.2024, Vojnik – športno plezanje, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

SREDNJE ŠOLE
24.01.2024, Ljubljana – športno plezanje, dijaki in dijakinje, tekma A, DRŽAVNO TEKMOVANJE
25.01.2024, Ljubljana – športno plezanje, dijaki in dijakinje, tekma B, DRŽAVNO TEKMOVANJE

Morda vas zanima