domov
kontakti
kazalo

 
REZULTATI ŠOLSKIH ŠPORTNIH TEKMOVANJ 2014/15

ATLETIKA - EKIPNO

 

OSNOVNE ŠOLE

17.09.2014, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Ljubljana B

17.09.2014, Ljbuljana - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Ljubljana C

18.09.2014, Ljbuljana - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Ljubljana A

18.09.2014, Ljbuljana - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Ljubljana D

22.09.2014, Slovenj Gradec - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Koroška

22.09.2014, Velenje - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Velenje

23.09.2014, Novo mesto - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Dolenjska

24.09.2014, Celje - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Celje

24.09.2014, Maribor - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Maribor

25.09.2014, Kranj - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Gorenjska

25.09.2014, Murska Sobota - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Pomurje

30.09.2014, Nova Gorica - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Goriška

30.09.2014, Brežice - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Posavje

08.10.2014, Slovenj Gradec - atletika ekipno, učenci in učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

23.09.2014, Novo mesto - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, PC Dolenjska

24.09.2014, Celje - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, PC Celje

24.09.2014, Maribor - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, PC Maribor

25.09.2014, Kranj - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, PC Gorenjska

25.09.2014, Murska Sobota - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, PC Pomurje

29.09.2014, Ljubljana - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, PC Ljubljana

30.09.2014, Nova Gorica - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, PC Goriška

09.10.2014, Celje - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, FINALE

 

ATLETIKA - EKIPNI MNOGOBOJ

 

OSNOVNE ŠOLE

16.10.2014, Dobrova - atletika, ekipni mnogoboj, učenci in učenke, FINALE

 

ATLETIKA - POSAMIČNO

 

OSNOVNE ŠOLE

04.06.2015, Koper - atletika, posamično, učenci in učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

20.05.2015, Domžale - atletika, posamično, dijaki in dijakinje, FINALE

 

ATLETIKA - GORSKI TEK

 

OSNOVNE ŠOLE

27.09.2014, Smlednik - gorski tek, učenci in učenke, DRŽAVNO PRVENSTVO

 

SREDNJE ŠOLE

27.09.2014, Smlednik - gorski tek, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO PRVENSTVO

 

ATLETIKA - KROS

 

OSNOVNE ŠOLE

23.04.2015, Maribor - šolski ekipni kros, učenci in učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

23.04.2015, Maribor - šolski ekipni kros, dijaki in dijakinje, FINALE

 

OSNOVNE ŠOLE s PP

23.04.2015, Maribor - šolski ekipni kros, učenci in učenke ošpp, FINALE

 

ATLETIKA - ULIČNI TEK (19. LJUBLJANSKI MARATON)

 

OSNOVNE ŠOLE

26.10.2014, Ljubljana - ulični tek, učenci in učenke, 19. Ljubljanski maraton

 

SREDNJE ŠOLE

26.10.2014, Ljubljana - ulični tek, dijaki in dijakinje, 19. Ljubljanski maraton

 

BADMINTON

 

OSNOVNE ŠOLE

14.4.2015, Medvode - badminton, ekipno, učenci in učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

20.1.2015, Medvode - badminton, posamezniki, dijaki in dijakinje, FINALE

14.4.2015, Medvode - badminton, ekipno, dijaki in dijakinje, FINALE

 

OSNOVNE ŠOLE s prilagojenim programom

13.11.2014, Črnomelj - badminton, učenci OŠPP, FINALE

 

BIATLON

 

OSNOVNE ŠOLE

07.02.2015, Pokljuka - biatlon, učenci in učenke, DRŽAVNO PRVENSTVO

 

GIMNASTIKA - AKROBATIKA

 

OSNOVNE ŠOLE

28.11.2014, Dobrova - akrobatika, učenci in učenke, polfinale, skupina 1

02.12.2014, Brežice - akrobatika, učenci in učenke, polfinale, skupina 2

10.12.2014, Dobrova - akrobatika, učenci in učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

10.12.2014, Dobrova - akrobatika, dijaki in dijakinje, FINALE

 

GIMNASTIKA - SKOKI Z MALE PROŽNE PONJAVE

 

OSNOVNE ŠOLE

22.01.2015, Dobrova - skoki z MPP, učenci in učenke, polfinale, skupina 1

28.01.2015, Koper - skoki z MPP, učenci in učenke, polfinale, skupina 2

12.02.2015, Koper - skoki z MPP, učenci in učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

12.02.2015, Koper - skoki z MPP, dijaki in dijakinje, FINALE

 

GIMNASTIKA - ŠPORTNA GIMNASTIKA

 

OSNOVNE ŠOLE

12.05.2015, Brežice - športna gimnastika, učenci in učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

12.05.2015, Brežice - športna gimnastika, dijaki in dijakinje, FINALE

 

JUDO

 

SREDNJE ŠOLE

11.11.2014, Koper - judo, dijaki in dijakinje, FINALE

 

KAJAK IN KANU - VELIKI KANU

 

OSNOVNE ŠOLE

14.05.2015, Ribčev Laz - veliki kanu, učenci in učenke, FINALE

 

 

KOLESARSTVO - VOŽNJA NA ČAS

 

OSNOVNE ŠOLE

22.09.2014, Tacen - kolesarstvo-vožnja na čas, učenci in učenke, DRŽAVNO PRVENSTVO

 

KOŠARKA

 

OSNOVNE ŠOLE - KOŠARKARSKI SUPERŠOLAR

STAREJŠI UČENCI

12.02.2015, Pivka - košarkarski superšolar, st. učenci, polfinale, skupina H

MLAJŠI UČENCI

20.04.2015, Grosuplje - košarkarski superšolar, ml. učenci, polfinale, skupina D

 

SREDNJE ŠOLE

DIJAKI

23.03.2015, Rogaška Slatina - košarka, dijaki SŠ, FINALE

DIJAKINJE

08.04.2015, Maribor - košarka, dijakinje SŠ, FINALE

 

OSNOVNE ŠOLE s PP

27.03.2015, Ljubljana - košarka, učenci OŠPP, FINALE

 

LOKOSTRELSTVO - DVORANSKO TEKMOVANJE

 

OSNOVNE ŠOLE

17.01.2015, Ilirska Bistrica - lokostrelstvo, dvoransko tekmovanje, posamezniki OŠ, FINALE

17.01.2015, Ilirska Bistrica - lokostrelstvo, dvoransko tekmovanje, ekipno OŠ, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

17.01.2015, Ilirska Bistrica - lokostrelstvo, dvoransko tekmovanje, posamezniki SŠ, FINALE

17.01.2015, Ilirska Bistrica - lokostrelstvo, dvoransko tekmovanje, ekipno SŠ, FINALE

 

NAMIZNI TENIS

 

OSNOVNE ŠOLE

22.05.2015, Kamnik - namizni tenis, učenci in učenke, FINALE

 

NOGOMET

 

OSNOVNE ŠOLE

UČENCI

11.02.2015, Voličina - nogomet, st. učenci, četrtfinale, skupina B

12.02.2015, Rogaška Slatina - nogomet, st. učenci, četrtfinale, skupina A

16.02.2015, Vrhnika - nogomet, st. učenci, četrtfinale, skupina G

15.05.2015, Ljbuljana - nogomet, st. učenci, FINALE

UČENKE

24.04.2015, Radomlje - nogomet, st. učenke, polfinale, skupina III

 

ODBOJKA

 

OSNOVNE ŠOLE

UČENCI

11.02.2015, Kostanjevica na Krki - odbojka, st. učenci, četrtfinale, skupina D

12.02.2015, Žužemberk - odbojka, st. učenci, četrtfinale, skupina E

17.04.2015, Šempeter v S.D. - odbojka, st. učenci, FINALE

UČENKE

02.02.2015, Kamnik - odbojka, st. učenke, četrtfinale, skupina F

12.02.2015, Zreče - odbojka, st. učenke, četrtfinale, skupina C

12.02.2015, Metlika - odbojka, st. učenke, četrtfinale, skupina E

25.02.2015, Hoče - odbojka, st. učenke, četrtfinale, skupina A

25.02.2015, Leskovec - odbojka, st. učenke, četrtfinale, skupina D

 

SREDNJE ŠOLE

DIJAKINJE

17.12.2014, Ljutomer - odbojka, dijakinje, četrtfinale, skupina C

 

ODBOJKA NA MIVKI

 

OSNOVNE ŠOLE

UČENCI

08.09.2014, Zrkovci - odbojka na mivki, učenci, polfinale, skupina A

10.09.2014, Brezovica - odbojka na mivki, učenci, polfinale, skupina C

18.09.2014, Kamnik - odbojka na mivki, učenci, polfinale, skupina B

18.09.2014, Kanal - odbojka na mivki, učenci, polfinale, skupina D

30.09.2014, Selnica ob Dravi - odbojka na mivki, učenci, FINALE

UČENKE

09.09.2014, Beltinci - odbojka na mivki, učenke, polfinale, skupina A

10.09.2014, Brezovica - odbojka na mivki, učenke, polfinale, skupina C

18.09.2014, Kamnik - odbojka na mivki, učenke, polfinale, skupina B

18.09.2014, Kanal - odbojka na mivki, učenke, polfinale, skupina D

30.09.2014, Zreče - odbojka na mivki, učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

 

DIJAKI

30.09.2014, Novo mesto - odbojka na mivki, dijaki, FINALE

DIJAKINJE

30.09.2014, Novo mesto - odbojka na mivki, dijakinje, FINALE

 

ORIENTACIJSKI TEK

 

OSNOVNE ŠOLE

02.10.2014, Ljubljana - orientacijski tek, učenci in učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

02.10.2014, Ljubljana - orientacijski tek, dijaki in dijakinje, FINALE

 

PLANINSTVO - MLADINA IN GORE

 

OSNOVNE ŠOLE

10.01.2015, Idrija - Mladina in gore, osnovne šole, FINALE

 

PLAVANJE


OSNOVNE ŠOLE s prilagojenim programom

20.11.2014, Kranj - plavanje, učenci in učenke OŠPP, FINALE

 

ROKOMET

 

OSNOVNE ŠOLE

UČENCI

09.02.2015, Gorišnica - rokomet, st. učenci, četrtfinale, skupina B

12.02.2015, Hrastnik - rokomet, st. učenci, četrtfinale, skupina F

09.04.2015, Trebnje - rokomet, st. učenci, FINALE

UČENKE

11.02.2015, Velika Nedelja - rokomet, st. učenke, četrtfinale, akupina A

20.02.2015, Izola - rokomet, st. učenke, četrtfinale, skupina G

14.04.2014, Žalec - rokomet, st. učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

DIJAKI

11.12.2014, Novo mesto - rokomet, dijaki, četrtfinale, skupina C

04.02.2015, Ormož - rokomet, dijaki, polfinale, skupina A

18.03.2015, Ormož - rokomet, dijaki, FINALE

DIJAKINJE

16.12.2014, Celje - rokomet, dijakinje, četrfinale, skupina B

 

SMUČANJE -  DESKANJE NA SNEGU

 

OSNOVNE ŠOLE

09.03.2015, Krvavec - deskanje na snegu, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SREDNJE ŠOLE

24.03.2015, Rogla - deskanje na snegu, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SMUČANJE - VELESLALOM

 

OSNOVNE ŠOLE

09.03.2015, Krvavec - veleslalom, nekategorizirani, DRŽAVNO TEKMOVANJE

09.03.2015, Krvavec - paralelni veleslalom, kategorizirani, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SREDNJE ŠOLE

24.03.2015, Rogla - veleslalom, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SMUČARSKI SKOKI

 

OSNOVNE ŠOLE

27.01.2015, Žiri - smučarski skoki, učenci in učenke, FINALE

 

SMUČARSKI TEK

 

OSNOVNE ŠOLE

07.02.2015, Pokljuka - smučarski tek, učenci in učenke, DRŽAVNO PRVENSTVO

 

ŠAH

 

OSNOVNE ŠOLE

11.01.2015, Kranj - šah, posamezniki, učenci in učenke, FINALE

 

ŠPORTNO PLEZANJE

 

OSNOVNE ŠOLE

11.04.2015, Vojnik - športno plezanje, učenci in učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

28.01.2015, Ljubljana - športno plezanje, dijaki in dijakinje, tekma B, FINALE

29.01.2015, Ljubljana - športno plezanje, dijaki in dijakinje, tekma A, FINALE

 

VESLANJE NA SIMULATORJIH

 

OSNOVNE ŠOLE

27.03.2015, Maribor - veslanje na simulatorjih, učenci in učenke, FINALE

 
Aktualna uradna obvestila ŠŠT

 
6. festival športa mladih - VIDEO