domov
kontakti
kazalo

 
REZULTATI ŠOLSKIH ŠPORTNIH TEKMOVANJ 2013/14

ATLETIKA - EKIPNO TEKMOVANJE

 

OSNOVNE ŠOLE

18.09.2013, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Ljubljana, A

18.09.2013, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Ljubljana, D

19.09.2013, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Ljubljana, B

19.09.2013, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Ljubljana, C

20.09.2013, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Grosuplje

23.09.2013, Ravne na Kor. - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Koroška

23.09.2013, Velenje - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Velenje

24.09.2013, Maribor - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Maribor

24.09.2013, Nova Gorica - atletika ekipno, učenci in učenke, podorčno, PC Goriška

25.09.2013, Celje - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Celje

01.10.2013, Novo mesto - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Dolenjska

01.10.2013, Postojna - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Notranjska

02.10.2013, Brežice - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Posavje

03.10.2013, Kranj - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Gorenjska

04.10.2013, SLO - atletika ekipno, KONČNI REZULTATI OŠ, vsa področja

09.10.2013, Slovenj Gradec - atletika ekipno, učenci in učenke, FINALE OŠ

 

SREDNJE ŠOLE

24.09.2013, Maribor - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, PC Maribor

24.09.2013, Nova Gorica - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, PC Goriška

25.09.2013, Celje - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, PC Celje

01.10.2013, Novo mesto - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, PC Dolenjska

02.10.2013, Ljubljana - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, PC Ljubljana

03.10.2013, Kranj - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, PC Gorenjska

08.10.2013, SLO - atletika ekipno, KONČNI REZULTATI SŠ, vsa področja

16.10.2013, Nova Gorica - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, FINALE SŠ

 

ATLETIKA - POSAMIČNO TEKMOVANJE

 

OSNOVNE ŠOLE

05.06.2014, Koper - atletika, učenci in učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

21.05.2014, Domžale - atletika, dijaki in dijakinje, FINALE

 

INVALIDI

21.05.2014, Domžale - atletika, dijaki in dijakinje, INVALIDI FINALE

05.06.2014, Koper - atletika, učenci in učenke, INVALIDI FINALE

 

ATLETIKA - GORSKI TEK

 

OSNOVNE ŠOLE

28.09.2013, Smlednik - gorski tek, učenci in učenke, osnovnošolsko DP

 

SREDNJE ŠOLE

28.09.2013, Smlednik - gorski tek, dijaki in dijakinje, srednješolsko DP

 

ATLETIKA - KROS

 

OSNOVNE ŠOLE

25.04.2014, Maribor - kros, učenci in učenke, DRŽAVNO PRVENSTVO

 

SREDNJE ŠOLE

25.04.2014, Maribor - kros, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO PRVENSTVO

 

OŠ s PRILAGOJENIM PROGRAMOM

25.04.2014, Maribor - kros, učenci in učenke OŠPP, DRŽAVNO PRVENSTVO

 

ATLETIKA - ULIČNI TEK (18. LJUBLJANSKI MARATON)

 

OSNOVNE ŠOLE

26.10.2013, Ljubljana - ulični tek, učenci in učenke, 18. Ljubljanski maraton

 

SREDNJE ŠOLE

26.10.2013, Ljubljana - ulični tek, dijaki in dijakinje, 18. Ljubljanski maraton

 

BADMINTON

 

OSNOVNE ŠOLE

12.03.2014, Mirna - badminton, posamezniki, učenci in učenke, FINALE

16.04.2014, Medvode - badminton, ekipno, učenci in učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

22.01.2014, Brežice - badminton, dijaki in dijakinje, posamezno, FINALE

16.04.2014, Medvode - badminton, ekipno, dijaki in dijakinje, FINALE

 

OSNOVNE ŠOLE s PP

14.11.2013, Črnomelj - badminton, učenci OŠPP, FINALE

20.03.2014, Radovljica - badminton, učenke OŠPP, FINALE

 

BOJ MED DVEMA OGNJEMA

 

OSNOVNE ŠOLE S PP

15.01.2014, Celje - boj med dvema ognjema, učenci in učenke OŠPP, FINALE

 

GIMNASTIKA - AKROBATIKA

 

OSNOVNE ŠOLE

22.11.2013, Dobrova - akrobatika, učenci in učenke OŠ, polfinale, 1. skupina

28.11.2013, Brežice - akrobatika, učenci in učenke OŠ, polfinale, 2. skupina

10.12.2013, Dobrova - akrobatika, učenci in učenke OŠ, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

10.12.2013, Dobrova - akrobatika, dijaki in diajkinje SŠ, FINALE

 

GIMNASTIKA - SKOKI Z MALE PROŽNE PONJAVE

 

OSNOVNE ŠOLE

23.01.2014, Brežice - skoki z male prožne ponjave, učenci in učenke, polfinale, 2. skupina

29.01.2014, Žirovnica - skoki z male prožne ponjave, učenci in učenke, polfinale, 1. skupina

06.02.2014, Brežice - skoki z male prožne ponjave, učenci in učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

06.02.2014, Brežice - skoki z male prožne ponjave, učenci in učenke, FINALE

 

GIMNASTIKA - ŠPORTNA

 

OSNOVNE ŠOLE

07.05.2014 - športna gimnastika, učenci in učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

07.05.2014 - športna gimnastika, dijaki in dijakinje, FINALE

 

JUDO

 

OSNOVNE ŠOLE

05.06.2014, Koper - judo, učenci in učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

13.11.2013, Koper - judo, dijaki in dijakinje, srednješolsko DP

 

KOLESARSTVO - VOŽNJA NA ČAS

 

OSNOVNE ŠOLE

25.09.2013, Tacen - kolesarstvo-vožnja načas, učenci in učenke, FINALE

 

KOŠARKA

 

OSNOVNE ŠOLE

Starejši učenci

17.01.2014, Miklavž - košarkarski superšolar, st. učenci, četrtfinale, skupina 3

21.01.2014, Grosuplje - košarkarski superšolar, st. učenci, skupina 4

21.01.2014, Vojnik - košarkarski superšolar, st. učenci, četrtfinale, skupina 6

21.01.2014, Črnomelj - košarkarski superšolar, st. učenci, četrtfinale, skupina 10

23.01.2014, Podbočje - košarkarski superšolar, st. učenci, četrtfinale, skupina 8

24.01.2014, Novo mesto - košarkarski superšolar, st. učenci, četrtfinale, skupina 9

24.01.2014, Ljubljana - košarkarski superšolar, st. učenci, četrtfinale, skupina 11

12.02.2014, Rogaška Slatina - košarkarski superšolar, st. učenci, polfinale, skupina D

03.04.2014, Rogaška Slatina - košarkarski superšolar, st. učenci, FINALE

Starejše učenke

16.01.2014, Poljčane - košarkarski superšolar, st. učenke, četrtfinale, skupina 5

16.01.2014, Pivka - košarkarski superšolar, st. učenke, četrtfinale, skupina 8

22.01.2014, Blanca - košarkarski superšolar, st. učenke, četrtfinale, skupina 9

12.02.2014, Vipava - košarkarski superšolar, st. učenke, polfinale, skupina C

 

SREDNJE ŠOLE

Dijaki

14.01.2014, Celje - košarka, dijaki, četrtfinale, skupina 2

21.01.2014, Ljubljana - košarka, dijaki, četrtfinale, skupina 5

22.01.2014, Maribor - košarka, dijaki, četrtfinale, skupina 1

24.01.2014, Novo mesto - košarka, dijaki, četrtfinale, skupina 4

27.01.2014, Ljubljana - košarka, dijaki, četrtfinale, skupina 3

14.03.2014, Novo mesto - košarka, dijaki, FINALE

Dijakinje

17.01.2014, Novo mesto - košarka, dijakinje, četrtfinale, skupina 5 in 6

28.01.2014, Maribor - košarka, dijakinje, četrtfinale, skupina 1

07.04.2014, Ljubljana - košarka, dijakinje, FINALE

 

LOKOSTRELSTVO

 

OSNOVNE ŠOLE

12.01.2014, Kočevje - lokostrelstvo, dvoransko tekmovanje OŠ, področno, jug

12.01.2014, Kamnik - lokostrelstvo, dvoransko tekmovanje OŠ, področno, sever

 

SREDNJE ŠOLE

12.01.2014, Kočevje - lokostrelstvo, dvoransko tekmovanje SŠ, področno, jug

12.01.2014, Kamnik - lokostrelstvo, dvoransko tekmovanje SŠ, področno, sever

 

MLADINA IN GORE

 

OSNOVNE ŠOLE

11.01.2014, Braslovče - mladina in gore, učenci in učenke, FINALE

 

NAMIZNI TENIS

 

OSNOVNE ŠOLE

15.05.2014, Muta - namizni tenis, učenci in učenke, FINALE

 

NOGOMET

 

OSNOVNE ŠOLE

Učenci

05.03.2014, Sežana - nogomet, učenci, četrtfinale, skupina H

10.03.2014, Metlika - nogomet, učenci, četrtfinale, skupina E

11.03.2014, Vrhnika - nogomet, učenci, četrtfinale, skupina G

14.04.2014, Metlika - nogomet, učenci, polfinale, skupina IV

20.05.2014, Metlika - nogomet, učenci, FINALE

Učenke

19.03.2014, Škofljica - nogomet, učenke, polfinale, skupina 3

 

SREDNJE ŠOLE

Dijaki

19.03.2014, Maribor - nogomet, dijaki, četrtfinale, skupina A

15.04.2014, Maribor - nogomet, dijaki, polfinale, skupina 1

Dijakinje

11.03.2014, Maribor - nogomet, dijakinje, četrtfinale, skupina A

24.03.2014, Celje - nogomet, dijakinje, četrtfinale, skupina B

 

ODBOJKA

 

OSNOVNE ŠOLE

Učenci

10.02.2014, Mežica - odbojka, učenci, četrtfinale, skupina B

12.02.2014, Velike Lašče - odbojka, učenci, četrtfinale, skupina H

13.02.2014, Brezovica - odbojka, učenci, četrtfinale, skupina I

19.03.2014, Brezovica - odbojka, učenci, polfinale, skupina C

Učenke

12.02.2014, Zreče - odbojka, učenke, četrtfinale, skupina D

21.03.2014, Zreče - odbojka, učenke, polfinale, skupina B

 

SREDNJE ŠOLE

Dijaki

07.01.2014, Maribor - odbojka, dijaki, četrtfinale, skupina B

07.01.2014, Jesenice - odbojka, dijaki, četrtfinale, skupina D

08.01.2014, Maribor - odbojka, dijaki, četrtfinale, skupina A

08.01.2014, Kamnik - odbojka, dijaki, četrtfinale, skupina F

09.01.2014, Celje - odbojka, dijaki, četrtfinale, skupina C

09.01.2014, Novo mesto - odbojka, dijaki, četrtfinale, skupina E

27.01.2014, Maribor - odbojka, dijaki, polfinale, skupina A

29.01.2014, Novo mesto - odbojka, dijaki, polfinale, skupina B

Dijakinje

07.01.2014, Maribor - odbojka, dijakinje, četrtfinale, skupina B

07.01.2014, Jesenice - odbojka, dijakinje, četrtfinale, skupina D

08.01.2014, Maribor - odbojka, dijaki, četrtfinale, skupina A

08.01.2014, Kamnik - odbojka, dijaki, četrtfinale, skupina F

09.01.2014, Celje - odbojka, dijakinje, četrtfinale, skupina C

09.01.2014, Novo mesto - odbojka, dijakinje, četrtfinale, skupina E

24.01.2014, Jesenice - odbojka, dijakinje, polfinale, skupina B

27.01.2014, Maribor - odbojka, dijakinje, polfinale, skupina A

03.03.2014, jesenice - odbojka, dijakinje, FINALE

 

ODBOJKA NA MIVKI

 

OSNOVNE ŠOLE

10.09.2013, Zrkovci - odbojka na mivki, učenci in učenke, polfinale, skupina A

10.09.2013, Novo mesto - odbojka na mivki, učenci in učenke, polfinale, skupina C

13.09.2013, Črnuče - odbojka na mivki, učenci in učenke, polfinale, skupina B

13.09.2013, Portorož - odbojka na mivki, učenke, polfinale, skupina D

24.09.2013, Šempeter pri Gorici - odbojka na mivki, učenci, FINALE

24.09.2013, Šempeter pri Gorici - odbojka na mivki, učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

10.09.2013, Črnuče - odbojka na mivki, dijaki in dijakinje, polfinale, skupina B

13.09.2013, Zrkovci - odbojka na mivki, dijaki in dijakinje, polfinale, skupina A

13.09.2013, Portorož - odbojka na mivki, dijaki in dijakinje, polfinale, skupina D

13.09.2013, Novo mesto - odbojka na mivki, dijaki in dijakinje, polfinale, skupina C

02.10.2013, Novo mesto - odbojka na mivki, dijaki in dijakinje, FINALE

 

ORIENTACIJSKI TEK

 

OSNOVNE ŠOLE

10.10.2013, Vodice - orientacijski tek, učenci in učenke, posamezno

10.10.2013, Vodice - orientacijski tek, ekipni rezultati OŠ

 

SREDNJE ŠOLE

10.10.2013, Vodice - orientacijski tek, dijaki in dijakinje, posamezno

10.10.2013, Vodice - orientacijski tek, ekipni rezultati SŠ

 

INVALIDI

10.20.2013, Vodice - orientacijski tek, invalidi

 

PLAVANJE

 

OSNOVNE ŠOLE

11.04.2014, Kranj - plavanje, učenci in učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

11.04.2014, Kranj - plavanje, dijaki in dijakinje, FINALE

 

OSNOVNE ŠOLE s PP

21.11.2013, Kranj - plavanje, učenci in učenke OŠPP, državno tekmovanje

 

INVALIDI

11.04.2014, Kranj - plavanje, invalidi, FINALE

 

ROKOMET

 

OSNOVNE ŠOLE

Učenci

30.01.2014, Trebnje - rokomet, učenci, četrtfinale, skupina E

31.01.2014, Ajdovščina - rokomet, učenci, četrtfinale, skupina H

10.02.2014, Ormož - rokomet, učenci, četrtfinale, skupina B

13.02.2014, Nova Gorica - rokomet, učenci, četrtfinale, skupina I

Učenke

06.02.2014, Ormož - rokomet, učenke, četrtfinale, skupina B

13.02.2014, Gorišnica - rokomet, učenke, četrtfinale, skupina A

13.02.2014, Velenje - rokomet, učenke, četrtfinale, skupina D

14.04.2014, Vrhnika - rokomet, učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

Dijaki

13.12.2013, Novo mesto - rokomet, dijaki, četrtfinale, skupina C

17.12.2013, Maribor - rokomet, dijaki, četrtfinale, skupina A

23.12.2013, Ljubljana - rokomet, dijaki, četrtfinale, skupina B

26.03.2014, Koper - rokomet, dijaki, FINALE

Dijakinje

12.12.2013, Novo mesto - rokomet, dijakinje, četrtfinale, skupina C

13.12.2013, Celje - rokomet, dijakinje, četrtfinale, skupina B

20.12.2013, Škofja Loka - rokomet, dijakinje, četrtfinale, skupina D

26.03.2014, Koper - rokomet, dijakinje, FINALE

 

SMUČANJE - DESKANJE NA SNEGU

 

OSNOVNE ŠOLE

06.03.2014, Krvavec - deskanje na snegu, učenci in učenke, FINALE

06.03.2014, Krvavec - deskanje na snegu, OŠ ekipno, FINALE

13.03.2014, Rogla - deskanje na snegu, dijaki in dijakinje, FINALE

13.03.2014, Rogla - deskanje na snegu, SŠ EKIPNO

 

SMUČANJE - VELESLALOM

 

OSNOVNE ŠOLE

06.03.2014, Krvavec - veleslalom, nekategorizirani učenci in učenke, FINALE

06.03.2014, Krvavec - paralelni veleslalom, kategorizirani učenci in učenke, FINALE

06.03.2014, Krvavec - veleslalom, OŠ ekipno, FINALE

13.03.2014, Rogla - veleslalom, dijaki in dijakinje, FINALE

13.03.2014, Rogla - veleslaom, SŠ EKIPNO

 

OSNOVNE ŠOLE s PP

11.03.2014, Rogla - veleslalom, učenci in učenke OŠPP, FINALE

 

SMUČARSKI SKOKI

 

OSNOVNE ŠOLE

13.03.2014, Planica - smučarski skoki, učenci in učenke, FINALE

 

SMUČARSKI TEK IN BIATLON

 

OSNOVNE ŠOLE

18.01.2014, Pokljuka - Biatlon, učenci in učenke, FINALE

18.01.2014, Pokljuka - Smučarski tek, učenci in učenke, FINALE

 

ŠAH

 

SREDNJE ŠOLE

07.12.2013, Maribor - šah, posamezniki, dijaki in dijakinje, državno tekmovanje

 

ŠPORTNO PLEZANJE

 

OSNOVNE ŠOLE

12.04.2014, Kranj - športno plezanje, učenci in učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

29.01.2014, Ljubljana - športno plezanje, dijaki in dijakinje, finale, tekma B

30.01.2014, Ljubljana - športno plezanje, dijaki in dijakinje, finale, tekma A

 
Aktualna uradna obvestila ŠŠT

 
6. festival športa mladih - VIDEO