domov
kontakti
kazalo

 
REZULTATI ŠOLSKIH ŠPORTNIH TEKMOVANJ 2012/13

ATLETIKA - EKIPNO TEKMOVANJE

 

OSNOVNE ŠOLE

18.09.2012, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Lubljana, A

18.09.2012, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Lubljana, C

19.09.2012, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Lubljana, B

19.09.2012, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Lubljana, D

20.09.2012, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Grosuplje

20.09.2012, Kranj - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Gorenjska

24.09.2012, Brežice - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Posavje

24.09.2012, Ravne - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Koroška

25.09.2012, Novo mesto - atletika ekipno, učenci in učenke, področnoe, PC Dolenjska

25.09.2012, Velenje - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Velenje

26.09.2012, Celje - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Celje

26.09.2012, Nova Gorica - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Goriška

27.09.2012, Murska Sobota - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Pomurje

02.10.2012, Postojna - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Notranjska

03.10.2012, Maribor - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Maribor

03.10.2012, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, PODROČNO SKUPNO

10.10.2012, Slovenj Gradec - atletika ekipno, učenci in učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

20.09.2012, Kranj - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, PC Gorenjska

21.09.2012, Ljubljana - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, PC Ljubljana

25.09.2012, Novo mesto - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, PC Dolenjska

26.09.2012, Celje - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, PC Celje

26.09.2012, Nova Gorica - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, PC Goriška

27.09.2012, Murska Sobota - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, PC Pomurje

03.10.2012, Maribor - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, PC Maribor

03.10.2012, Ljubljana - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, PODROČNO SKUPNO

11.10.2012, Brežice - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, FINALE

 

ATLETIKA - POSAMIČNO TEKMOVANJE

 

OSNOVNE ŠOLE

05.06.2013, Koper - atletika posamično, učenci in učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

22.05.2013, Ljubljana - atletika posamično, dijaki in dijakinje, FINALE

 

INVALIDI in OŠ S PRILAGOJENIM PROGRAMOM

05.06.2013, Koper - atletika posamično, invalidi

07.06.2013, Žalec - ateltika posamično, učenci in učenke OŠPP, FINALE

 

 

ATLETIKA - GORSKI TEK

 

OSNOVNE ŠOLE

29.09.2012, Smlednik - gorski tek, osnovnošolsko prvenstvo, učenci in učenke

 

SREDNJE ŠOLE

29.09.2012, Smlednik - gorski tek, srednješolsko prvenstvo, dijaki in dijakinje

 

ATLETIKA - ŠOLSKI EKIPNI KROS

 

OSNOVNE ŠOLE

25.4.2013, Novo mesto - šolski ekipni kros, učenci in učenke

 

SREDNJE ŠOLE

25.4.2013, Novo mesto - šolski ekipni kros, dijaki in dijakinje

 

OSNOVNE ŠOLE S PP

25.4.2013, Novo mesto - šolski ekipni kros, učenci in učenke OŠPP

 

ATLETIKA - ULIČNI TEK, 17. LJUBLJANSKI MARATON

 

OSNOVNE ŠOLE

27.10.2012, Ljubljana - ulični tek, osnovnošolsko prvenstvo, učenci in učenke

 

SREDNJE ŠOLE

27.10.2012, Ljubljana - ulični tek, srednješolsko prvenstvo, dijaki in dijakinje

 

BADMINTON

 

OSNOVNE ŠOLE S PRILAGOJENIM PROGRAMOM

15.11.2012, Črnomelj - badminton učenci, finale OŠPP

 

GIMNASTIKA - AKROBATIKA

 

OSNOVNE ŠOLE

21.11.2012, Renče - akrobatika, učenci in učenke, polfinale, skupina 2

22.11.2012, Dobrova - akrobatika, učenci in učenke, polfinale, skupina 1

03.12.2012, Dobrova - akrobatika, učenci in učenke, finale OŠ

 

SREDNJE ŠOLE

03.12.2012, Dobrova - akrobatika, dijaki in dijakinje, finale SŠ

 

GIMNASTIKA - SKOKI Z MALE PROŽNE PONJAVE

 

OSNOVNE ŠOLE

24.01.2013, Dobrova - mala prožna ponjava, učenci in učenke, polfinale, skupina 1

01.02.2013, Postojna - mala prožna ponjava, učenci in učenke, polfinale, skupina 2

12.02.2013, Limbuš - mala prožna ponjava, učenci in učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

12.02.2013, Limbuš - mala prožna ponjava, dijaki in dijakinje, FINALE

 

GIMNASTIKA - ŠPORTNA GIMNASTIKA

 

OSNOVNE ŠOLE

15.5.2013, Dobrova - športna gimnastika, učenci in učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

15.5.2013, Dobrova - športna gimnastika, dijaki in dijakinje, FINALE

 

 

JUDO

 

OSNOVNE ŠOLE

05.06.2013, Koper - Judo, učenci in učenke, državno prvenstvo OŠ

 

SREDNJE ŠOLE

05.12.2012, Koper - Judo, dijaki in dijakinje, državno prvenstvo za SŠ

 

KOLESARSTVO - GORSKO

 

OSNOVNE IN SREDNJE ŠOLE

08.06.2013, Mengeš - Gorsko kolesarstvo, državno prvenstvo OŠ in SŠ

 

KOLESARSTVO - VOŽNJA NA ČAS

 

OSNOVNE ŠOLE

19.09.2012, Tacen - kolesarstvo - vožnja na čas, učenci in učenke, finale

 

MLADINA IN GORE

 

OSNOVNE ŠOLE

10.11.2012, več krajev - mladina in gore, osnovne šole, področna tekmovanja

12.1.2013, Vransko - mladina in gore, osnovne šole, finalno tekmovanje

 

NAMIZNI TENIS

 

OSNOVNE ŠOLE

27.03.2013, Nova Gorica - namizni tenis, učenci in učenke, četrtfinale skupina IV

 

ODBOJKA NA MIVKI

 

OSNOVNE ŠOLE

Učenci

11.09.2012, Zrkovci - odbojka na mivki, učenci, polfinale, skupina A

12.09.2012, Kostanjevica na Krki - odbojka na mivki, učenci, polfinale, skupina C

17.09.2012, Preddvor - odbojka na mivki, učenci, polfinale, skupina B

17.09.2012, Šempeter - odbojka na mivki, učenci, polfinale, skupina D

25.09.2012, Hoče - odbojka na mivki, učenci, finale

Učenke

11.09.2012, Zrkovci - odbojka na mivki, učenke, polfinale, skupina A

12.09.2012, Kostanjevica na Krki - odbojka na mivki, učenke, polfinale, skupina C

17.09.2012, Preddvor - odbojka na mivki, učenke, polfinale, skupina B

17.09.2012, Šempeter - odbojka na mivki, učenke, polfinale, skupina D

27.09.2012, Portorož - odbojka na mivki, učenke, finale

 

SREDNJE ŠOLE

Dijaki

11.09.2012, Loka - odbojka na mivki, dijaki, polfinale, skupina C

12.09.2012, Zrkovci - odbojka na mivki, dijaki, polfinale, skupina A

17.09.2012, Preddvor - odbojka na mivki, dijaki, polfinale, skupina B

28.09.2012, Preddvor - odbojka na mivki, dijaki, finale

Dijakinje

11.09.2012, Loka - odbojka na mivki, dijakinje, polfinale, skupina C

12.09.2012, Zrkovci - odbojka na mivki, dijakinje, polfinale, skupina A

17.09.2012, Preddvor - odbojka na mivki, dijakinje, polfinale, skupina B

02.10.2012, Ankaran - odbojka na mivki, dijakinje, finale

 

ORIENTACIJSKI TEK

 

OSNOVNE ŠOLE

04.10.2012, Sostro - orientacijski tek, učenci in učenke, finale

 

SREDNJE ŠOLE

04.10.2012, Sostro - orientacijski tek, dijaki in dijakinje, finale

 

PLAVANJE

 

OSNOVNA ŠOLA - PP

12.12.2012, Kranj - plavanje, učenci in učenke OŠPP, finale

 

ROKOMET

 

SREDNJE ŠOLE

Dijaki

11.12.2012, Maribor - rokomet, dijaki, četrtfinale, skupina A

19.12.2012, Novo mesto - rokomet, dijaki, četrtfinale, skupina C

28.12.2012, Celje - rokomet, dijaki, četrtfinale, skupina B

21.03.2013, Ptuj - rokomet, dijaki, FINALE

Dijakinje

12.12.2012, Celje - rokomet, dijakinje, četrtfinale, skupina B

20.12.2012, Ljubljana - rokomet, dijakinje, četrtfinale, skupina C

09.01.2012, Škofja Loka - rokomet, dijakinje, četrtfinale, skupina D

 

SMUČANJE - ALPSKO SMUČANJE

 

OSNOVNE ŠOLE

05.03.2013, Rogla - veleslalom, učenci in učenke, nekategorizirani

05.03.2013, Rogla - paralelni veleslalom, učenci in učenke, kategorizirani

 

SREDNJE ŠOLE

13.03.2013, Rogla - veleslalom, dijaki in dijakinje, nekategorizirani

13.03.2013, Rogla - veleslalom, dijaki in dijakinje, kategorizirani

13.03.2013, Rogla - veleslalom, dijaki in dijakinje, ekipno

 

SMUČANJE - DESKANJE NA SNEGU

 

OSNOVNE ŠOLE

5.3.2013, Rogla - deskanje na snegu, učenci in učenke

 

SREDNJE ŠOLE

13.03.2013, Rogla - deskanje na snegu, dijaki in dijakinje

13.03.2013, Rogla - deskanje na snegu, dijaki in dijakinje, ekipno

 

SMUČARSKI SKOKI

 

OSNOVNE ŠOLE

31.01.2013, Gunclje - smučarski skoki, učenci in učenke, finale

 

ŠAH

 

OSNOVNE ŠOLE

05.01.2013, Podbočje - šah, učenci in učenke, posamezniki, finale

 

SREDNJE ŠOLE

15.12.2012, Ljubljana - šah, dijaki in dijakinje, posamezniki, finale

 

ŠPORTNO PLEZANJE

 

OSNOVENE ŠOLE

13.4.2013, Kranj - športno plezanje, učenci, državno prvenstvo

13.4.2013, Kranj - športno plezanje, učenke, državno prvenstvo

13.4.2013, Kranj - športno plezanje, OŠ ekipno, državno prvenstvo

 

SREDNJE ŠOLE

30.01.2013, Ljubljana - športno plezanje, dijaki, tekma B

30.01.2013, Ljubljana - športno plezanje, dijakinje, tekma B

31.01.2013, Ljubljana - športno plezanje, dijaki, tekma A

31.01.2013, Ljubljana - športno plezanje, dijakinje, tekma A

 
Aktualna uradna obvestila ŠŠT

 
6. festival športa mladih - VIDEO