domov
kontakti
kazalo

 
REZULTATI ŠOLSKIH ŠPORTNIH TEKMOVANJ 2011/12

ATLETIKA - EKIPNO TEKMOVANJE

 

OSNOVNE ŠOLE

20.09.2011, Kranj - atletika ekipno, učenci in učenke, PC Gorenjska

20.09.2011, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, PC Ljubljana, skupina A

21.09.2011, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, PC Ljubljana, skupina B

22.09.2011, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, PC Ljubljana, skupina C

22.09.2011, Ravne na Koroškem - atletika ekipno, učenci in učenke, PC Koroška

26.09.2011, Brežice - atletika ekipno, učenci in učenke, PC Posavje

27.09.2011, Grosuplje - atletika ekipno, učenci in učenke, PC Grosuplje

27.09.2011, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, PC Ljubljana, skupina D

28.09.2011, Velenje - atletika ekipno, učenci in učenke, PC Velenje

29.09.2011, Maribor - atletika ekipno, učenci in učenke, PC Maribor

29.09.2011, Murska Sobota - atletika ekipno, učenci in učenke, PC Pomurje

30.09.2011, Novo mesto - atletika ekipno, učenci in učenke, PC Dolenjska

03.10.2011, Postojna - atletika ekipno, učenci in učenke, PC Notrnajska

04.10.2011, Celje - atletika ekipno, učenci in učenke, PC Celje

04.10.2011, Nova Gorica - atletika ekipno, učenci in učenke, PC Goriška

05.10.2011, Ljubljana - atletika ekipno, skupni vrstni red po področnih tek. za OŠ

13.10.2011, Slovenj Gradec - atletika ekipno, učenci in učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

20.09.2011, Kranj - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, PC Gorenjska

23.09.2011, Ljubljana - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, PC Ljubljana

29.09.2011, Maribor - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, PC Maribor

29.09.2011, Murska Sobota - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, PC Pomurje

30.09.2011, Novo mesto - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, PC Dolenjska

04.10.2011, Celje - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, PC Celje

04.10.2011, Nova Gorica - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, PC Goriška

05.10.2011, Ljubljana - atletika ekipno, skupni vrstni red po področnih tek. za SŠ

13.10.2011, Slovenj Gradec - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, FINALE

 

ATLETIKA - POSAMIČNO TEKMOVANJE

 

OSNOVNE ŠOLE

06.06.2012, Koper - atletika posamično, učenci in učenke, FINALE

06.06.2012, Koper - atletika posamično, učenci in učenke s posebnimi potrebami, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

23.05.2012, Ljubljana - atletika posamično, dijaki in dijakinje, FINALE

 

ATLETIKA - GORSKI TEK

 

OSNOVNE ŠOLE

24.09.2011, Smlednik - gorski tek, osnovne šole

 

SREDNJE ŠOLE

24.09.2011, Smlednik - gorski tek, srednje šole

 

ATLETIKA - 16. LJUBLJANSKI MARATON

  

OSNOVNE ŠOLE

22.10.2011, Ljubljana - mlajši učenci, letnik 1999 in 2000

22.10.2011, Ljubljana - mlajše učenke, letnik 1999 in 2000

22.10.2011, Ljubljana - starejši učenci, letnik 1997 in 1998

22.10.2011, Ljubljana - starejše učenke, letnik 1997 in 1998

22.10.2011, Ljubljana - ekipno OŠ

 

SREDNJE ŠOLE

22.10.2011, Ljubljana - dijaki, letnik 1993 do 1996

22.10.2011, Ljubljana - dijakinje, letnik 1993 do 1996

22.10.2011, Ljubljana - dijaki ekipno

22.10.2011, Ljubljana - dijakinje ekipno

 

ATLETIKA - KROS

 

OSNOVNE ŠOLE

09.05.2012 - kros, šolski ekipni kros za pokal ekipe, učenci in učenke

 

SREDNJE ŠOLE

09.05.2012 - kros, šolski ekipni kros za pokal ekipe, dijaki in dijakinje

 

OŠ S PRILAGOJENIM PROGRAMOM

09.05.2012 - kros, šolski ekipni kros za pokal ekipe, učenci in učenke OŠPP

 

ATLETIKA - ULIČNI TEK

 

OSNOVNE ŠOLE

16.10.2011, Slovenj Gradec - ulični tek, osnovne šole

 

SREDNJE ŠOLE

16.10.2011, Slovenj Gradec - ulični tek, srednje šole

 

BADMINTON

  

OSNOVNE ŠOLE

13.03.2012, Mirna - badminton, finale, učenci in učenke OŠ, posamezno

 

GIMNASTIKA - AKROBATIKA

 

OSNOVNE ŠOLE

06.12.2011, Koper - akrobatika, polfinale, II. skupina, učenci in učenke

07.12.2011, Žirovnica - akrobatika, polfinale, I. skupina, učenci in učenke

13.12.2011, Koper - akrobatika, finale, učenci in učenke

 

SREDNJE ŠOLE

13.12.2011, Koper - akrobatika, finale, dijaki in dijakinje

 

GIMNASTIKA - SKOKI Z MALE PROŽNE PONJAVE

 

OSNOVNE ŠOLE

16.02.2012, Limbuš - prožna ponjava, finale, učenci, posamezno in ekipno

16.02.2011, Limbuš - prožna ponjava, finale, učenke, posamezno in ekipno

 

SREDNJE ŠOLE

16.02.2012, Limbuš - prožna ponjava, finale, dijaki, posamezno in ekipno

16.02.2012, Limbuš - prožna ponjava, finale, dijakinje, posamezno in ekipno

 

JUDO

 

SREDNJE ŠOLE

10.11.2011, Koper - judo, dijaki in dijakinje, finale

 

KOŠARKA

 

OSNOVNE ŠOLE

05.04.2012 - košarka, finale, starejši učenci OŠ

23.04.2012 - košarka, četrtfinale, mlajši uečenci in učenke, OŠ

 

SREDNJE ŠOLE

09.03.2012 - košarka, finale, dijakinje

 

LOKOSTRELSTVO

 

OSNOVNE IN SREDNJE ŠOLE

04.03.2012 - lokostrelstvo, dvoransko tekmovanje, posamezniki, nelicencirani, OŠ in SŠ

04.03.2012 - lokostrelstvo, dvoransko tekmovanje, posamezniki, licencirani, OŠ in SŠ

04.03.2012 - lokostrelstvo, dvoransko prvenstvo, ekipni rezultati

 

MLADINA IN GORE

 

OSNOVNE ŠOLE

12.11.2011, regijska tekmovanja - mladina in gore, regijska tekmovanja, osnovne šole

 

NOGOMET

 

OSNOVNE ŠOLE

19.04.2012, Ljutomer - nogomet, četrfinale, učenci, skupina 1

 

SREDNJE ŠOLE

28.03.2012, Ljubljana - nogomet, četrfinale, dijakinje, skupina C

 

ODBOJKA NA MIVKI

 

OSNOVNE ŠOLE

27.09.2011, Braslovče - odbojka na mivki, finale, učenke

29.09.2011, Kostanjevica na Krki - odbojka na mivki, finale, učenci

 

SREDNJE ŠOLE

27.09.2011, Ankaran - Odbojka na mivki, dijaki in dijakinje

 

PLAVANJE

 

OSNOVNE ŠOLE S PRILAGOJENIM PROGRAMOM

23.11.2011, Kranj - plavanje, OŠPP, učenci in učenke

 

PLES - ŠOLSKI PLESNI FESTIVAL

 

OSNOVNE ŠOLE

26.04.2012, področni centri - ples, šolski plesni festival, področna tekmovanja, OŠ

 

SREDNJE ŠOLE

11.05.2012, Črnomelj - ples, šolski plesni festival, finale SŠ

 

ROKOMET

 

 

OSNOVNE ŠOLE

12.04.2012, Brežice - rokomet, finale, učenke

 

SREDNJE ŠOLE

Dijaki

14.12.2011, Maribor - rokomet, četrtfinale, dijaki, skupina A

19.12.2011, Celje - rokomet, četrtfinale, dijaki, skupina B

21.12.2011, Škofja Loka - rokomet, četrtfinale, dijaki, skupina D

22.12.2011, Novo mesto - rokomet, četrtfinale, dijaki, skupina C

Dijakinje

12.12.2011, Celje - rokomet, četrtfinale, dijakinje, skupina B

13.12.2011, Ajdovščina - rokomet, četrtfinale, dijakinje, skupina D

13.12.2011, Brežice - rokomet, četrtfinale, dijakinje, skupina C

20.12.2011, Maribor - rokomet, četrtfinale, dijakinje, skupina A

 

SMUČANJE - VELESLALOM IN DESKANJE

  

OSNOVNE ŠOLE

06.03.2012, Rogla - veleslalom in deskanje, učenci in učenke OŠ

 

SMUČARSKI SKOKI

 

OSNOVNE ŠOLE

01.02.2012, Sebenje - smučarski skoki, državno prvenstvo, učenci in učenke OŠ

 

STRELJANJE Z ZRAČNO PUŠKO

 

OSNOVNE ŠOLE

11.2.2012, Ljubljana - streljanje, finale, starejši učenci, posamezno in ekipno

11.2.2012, Ljubljana - streljanje, finale, starejše učenke, posamezno in ekipno

12.2.2012, Ljubljana - streljanje, finale, cicibani in cicibanke, posamezno in ekipno

12.2.2012, Ljubljana - streljanje, finale, mlajši dečki in deklice, posamezno in ekipno

 

SREDNJE ŠOLE

11.2.2012, Ljubljana - streljanje, finale, dijaki, posamezno in ekipno

11.2.2012, Ljubljana - streljanje, finale, dijakinje, posamezno in ekipno

 

ŠAH - POSAMEZNIKI

 

SREDNJE ŠOLE

03.12.2011, Ljubljana - šah, posamezniki, dijaki

03.12.2011, Ljubljana - šah, posamezniki, dijakinje

 

ŠPORTNO PLEZANJE

 

OSNOVNE ŠOLE

14.4.2012, Kranj - športno pleznaje, učenci in učenke OŠ

 

SREDNJE ŠOLE

25.1.2012, Ljubljana - športno plezanje, dijaki in dijakinje, tekma B

26.1.2012, Ljubljana - športno plezanje, dijaki in dijakinje, tekma A

 

 
Aktualna uradna obvestila ŠŠT

 
6. festival športa mladih - VIDEO