domov
kontakti
kazalo

 
REZULTATI ŠOLSKIH ŠPORTNIH TEKMOVANJ 2018/19

 

AKVATLON

 

OSNOVNE ŠOLE

03.06.2019, Ljubljana - akvatlon, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SREDNJE ŠOLE

03.06.2019, Ljubljana - akvatlon, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

ATLETIKA - EKIPNO

 

OSNOVNE ŠOLE

18.09.2018, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, Ljubljana C

20.09.2018, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, Ljubljana D

24.09.2018, Velenje - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, Velenje

24.09.2018, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, Ljubljana B

24.09.2018, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, Grosuplje

25.09.2018, Novo mesto - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, Dolenjska

25.09.2018, Celje - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, Celje

26.09.2018, Ravne na Kor. - atletika ekipno, učenci in učenke, podorčno, Koroška

27.09.2018, Brežice - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, Posavje

27.09.2018, Maribor - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, Maribor

28.09.2018, Murska Sobota - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, Pomurje

01.10.2018, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, Ljubljana A

02.10.2018, Nova Gorica - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, Goriška

03.10.2018, Kranj - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, Gorenjska

03.10.2018. Ljubljana - končni vrstni red ekip OŠ, področno, VSI

11.10.2018, Velenje - atletika ekipno, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SREDNJE ŠOLE

18.09.2018, Ljubljana - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, Ljubljana

25.9.2018, Novo mesto - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, Dolenjska

25.09.2018, Celje - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, Celje

27.09.2018, Maribor - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, Maribor

28.09.2018, Murska Sobota - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, Pomurje

02.10.2018, Nova Gorica - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, Goriška

03.10.2018, Kranj - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, Gorenjska

03.10.2018. Ljubljana - končni vrstni red ekip SŠ, področno, VSI

10.10.2018, Maribor - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

ATLETIKA - POSAMIČNO

 

OSNOVNE ŠOLE

03.06.2019, Slov. Bistrica - atletika posamično, učenci in učenke, področno, Podravje

05.06.2019, Žalec - atletika posamično, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SREDNJE ŠOLE

15.05.2019, Maribor - atletika posamično, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

OSNOVNE ŠOLE s PP

07.06.2019, Slovenj Gradec - atletika, učenci in učenke OŠ s PP, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

ATLETIKA - GORSKI TEK

 

OSNOVNE ŠOLE

22.09.2018, Smlednik - gorski tek, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SREDNJE ŠOLE

22.09.2018, Smlednik - gorski tek, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

ATLETIKA - KROS

 

OSNOVNE ŠOLE

18.04.2019, Velenje - šolski ekipni kros, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SREDNJE ŠOLE

18.04.2019, Velenje - šolski ekipni kros, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

OSNOVNE ŠOLE s PP

18.04.2019, Velenje - šolski ekipni kros, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

ATLETIKA - ULIČNI TEKI, 23. LJUBLJANSKI MARATON

 

OSNOVNE ŠOLE

27.09.2018, Ljubljana - ulični tek, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SREDNJE ŠOLE

27.09.2018, Ljubljana - ulični tek, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

BADMINTON

 

OSNOVNE ŠOLE

13.03.2019, Mirna - badminton, posamično, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

10.04.2019, Medvode - badminton, ekipno, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SREDNJE ŠOLE

23.01.2019, Medvode - badminton, posamično, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

10.04.2019, Medvode - badminton, ekipno, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

OSNOVNE ŠOLE s PP

08.11.2018, Črnomelj - badminton, učenci OŠPP, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

DESKANJE NA SNEGU

 

OSNOVNE ŠOLE

06.03.2019, Krvavec - deskanje na snegu, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SREDNJE ŠOLE

07.03.2019, Areh - deskanje na snegu, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

GIMNASTIKA - AKROBATIKA

 

OSNOVNE ŠOLE

23.11.2018, Murska Sobota - akrobatika, učenci in učenke, polfinale, 1. skupina

26.11.2018, Koper - akrobatika, učenci in učenke, polfinale, 4. skupina

27.11.2018, Brežice - akrobatika, učenci in učenke, polfinale, 3. skupina

30.11.2018, Dobrova - akrobatika, učenci in učenke, polfinale, 2. skupina

04.12.2018, Brežice - akrobatika, učenci in učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

04.12.2018, Brežice - akrobatika, dijaki in dijakinje, FINALE

 

GIMNASTIKA - SKOKI Z MALE PROŽNE PONJAVE

 

OSNOVNE ŠOLE

20.02.2019, Koper - skoki z MPP, učenci in učenke, polfinale, 4. skupina

21.02.2019, Škofja Loka - skoki z MPP, učenci in učenke, polfinale, 2. skupina

28.02.2019, Sevnica - skoki z MPP, učenci in učenke, polfinale, 3. skupina

06.03.2019, Maribor - skoki z MPP, učenci in učenke, polfinale, 1. skupina

25.03.2019, Koper - skoki z MPP, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SREDNJE ŠOLE

25.03.2019, Koper - skoki z MPP, učenci in učenke, DRŽAVNO TKMOVANJE

 

GIMNASTIKA - ŠPORTNA GIMNASTIKA

 

OSNOVNE ŠOLE

19.04.2019, Maribor - športna gimnastika, učenci in učenke, polfinale, 1. skupina

24.04.2019, Dobrova - športna gimnastika, učenci in učenke, polfinale, 2. skupina

 

 

KOLESARSTVO - VOŽNJA NA ČAS

 

OSNOVNE ŠOLE

19.09.2018, Tacen - kolesarstvo, vožnja na čas, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

KOŠARKA

 

OSNOVNE ŠOLE

STAREJŠI UČENCI

16.01.2019, Velike Lašče - košarka, starejši učenci, četrtfinale, skupina 7

16.01.2019, Novo mesto - košarka, starejši učenci, četrtfinale, skupina 9

05.02.2019, Novo mesto - košarka, starejši učenci, polfinale, skupina F

12.02.2019, Poljčane - košarka, starejši učenci, polfinale, skupina A

 

SREDNJE ŠOLE

DIJAKI

DIJAKINJE

17.01.2019, Maribor - košarka, dijakinje, četrtfinale, skupina 1

 

NAMIZNI TENIS

 

OSNOVNE ŠOLE

17.04.2019, Murska Sobota - namizni tenis, učenci in učenke, četrtfinale, skupina I

18.04.2019, Rakek - namizni tenis, učenci in učenke, četrtfinale, skupina IV

 

NOGOMET

 

OSNOVNE ŠOLE

UČENCI

14.03.2019, Celje - nogomet, učenci, četrtfinale, skupina B

12.04.2019, Škofije - nogomet, učenci, polfinale, skupina 3

UČENKE

 

SREDNJE ŠOLE

DIJAKI

16.04.2019, Škofja Loka - nogomet, dijaki, polfinale, skupina A

23.04.2019, Ljubljana - nogomet, dijaki, polfinale, skupina B

DIJAKINJE

13.03.2019, Jesenice - nogomet, dijakinje, četrtfinale, skupina B

18.04.2019, Maribor - nogomet, dijakinje, četrtfinale, skupina A

 

 

ODBOJKA

 

OSNOVNE ŠOLE

UČENCI

04.02.2019, Mokronog - odbojka, starejši učenci, četrtfinale, skupina G

13.02.2019, Žužemberk - odbojka, starejši učenci, četrtfinale, skupina E

UČENKE

06.02.2019, Žužemberk - odbojka, starejše učenke, četrtfinale, skupina E

12.02.2019, Fram - odbojka, starejše učenke, četrtfinale, skupina A

 

SREDNJE ŠOLE

DIJAKI

08.01.2019, Maribor - odbojka, dijaki, četrtfinale, skupina A

04.02.2019, Novo mesto - odbojka, dijaki, četrtfinale, skupina E

12.02.2019, Maribor - odbojka, dijaki, polfinale, skupina B

DIJAKINJE

25.01.2019, Celje - odbojka, dijakinje, četrtfinale, skupina A

05.02.2019, Maribor - odbojka, dijakinje, četrtfinale, skupina B

 

OSNOVNE ŠOLE S PRILAGOJENIM PROGRAMOM

30.01.2019, Brežice - mala odbojka, učenke OŠPP, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

 

ODBOJKA NA MIVKI

 

OSNOVNE ŠOLE

UČENCI

05.09.2018, Brezovica - odbojka na mivki, učenci, polfinale, skupina C

18.09.2018, Zrkovci - odbojka na mivki, učenci, polfinale, skupina A

21.09.2018, Ankaran - odbojka na mivki, učenci, polfinale, skupina D

08.10.2018, Ljubljana - odbajka na mivki, učenci, polfinale, skupina

19.10.2018, Hoče - odbojka na mivku, učenci, FINALE

UČENKE

05.09.2018, Brezovica - odbojka na mivki, učenke, polfinale, skupina C

19.09.2018, Zrkovci - odbojka na mivki, učenke, polfinale, skupina A

21.09.2018, Ankaran - odbojka na mivki, učenke, polfinale, skupina D

08.10.2018, Ljubljana - odbojka na mivki, učenke, polfinale, skupina B

19.10.2018, Hoče - odbojka na mivku, učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

DIJAKI

11.09.2018, Novo mesto - odbojka na mivki, dijaki, polfinale, skupina C

19.09.2018, Portorož - odbojka na mivki, dijaki, polfinale, skupina D

24.09.2018, Zrkovci - odbojka na mivki, dijaki, polfinale, skupina A

27.09.2018, Ljubljana - odbojka na mivki, dijaki, polfinale, skupina B

12.10.2018, Ljubljana - odbojka na mivki, dijaki, FINALE

DIJAKINJE

11.09.2018, Novo mesto - odbojka na mivki, dijakinje, polfinale, skupina C

19.09.2018, Portorož - odbojka na mivki, dijakinje, polfinale, skupina D

25.09.2018, Zrkovci - odbojka na mivki, dijakinje, polfinale, skupina A

27.09.2018, Ljubljana - odbojka na mivki, dijakinje, polfinale, skupina B

12.10.2018, Ljubljana - odbojka na mivki, dijakinje, FINALE

 

ORIENTACIJSKI TEK

 

OSNOVNE ŠOLE

04.10.2018, Crngrob - orientacijski tek, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SREDNJE ŠOLE

04.10.2018, Crngrob - orientacijski tek, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

PLAVANJE

 

OSNOVNE ŠOLE

14.09.2018, Ljubljana - plavanje, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SREDNJE ŠOLE

14.09.2018, Ljubljana - plavanje, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

OSNOVNE ŠOLE S PRILAGOJENIM PROGRAMOM

07.12.2018, Kranj - plavanje, učenci in učenke OŠPP, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

ROKOMET

 

OSNOVNE ŠOLE

UČENCI

12.02.2019, Trebnje - rokomet, starejši učenci, četrtfinale, skupina E

UČENKE

05.02.2019, Gorišnica - rokomet, starejše učenke, četrtfinale, skupina B

 

SREDNJE ŠOLE

DIJAKI

11.12.2018, Novo mesto - rokomet, dijaki, četrtfinale, skupina D

DIJAKINJE

20.12.2018, Ljubljana - rokomet, dijakinje, četrtfinale, skupina C

16.01.2019, Ormož - rokomet, dijakinje, četrtfinale, skupina A

 

SMUČANJE

 

OSNOVNE ŠOLE

06.03.2019, Krvavec - veleslalom, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

06.03.2019, Krvavec - paralelni slalom, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SREDNJE ŠOLE

07.03.2019, Areh - velelslalom, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SMUČARSKI SKOKI

 

OSNOVNE ŠOLE

12.02.2019, Tržič - smučarski skoki, učenci in učenke, področno tekmovanje, Gorenjska

12.03.2019, Planica - smučarski skoki, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SMUČARSKI TEK

 

OSNOVNE ŠOLE

19.01.2019, Pokljuka - smučarski tek, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

STRELJANJE Z ZRAČNIM OROŽJEM

 

OSNOVNE ŠOLE

07.03.2019, Ljubljana - streljanje z zračnim orožjem, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SREDNJE ŠOLE

07.03.2019, Ljubljana - streljanje z zračnim orožjem, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

ŠPORTNO PLEZANJE

 

OSNOVNE ŠOLE

13.04.2019, Vojnik - športno plezanje, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SREDNJE ŠOLE

30.01.2019, Ljubljana - športno plezanje, dijaki in dijakinje, nelicencirani, TEKMA B

31.01.2019, Ljubljana - športno plezanje, dijaki in dijakinje, licencirani, TEKMA A

 

 

 
 
6. festival športa mladih - VIDEO