domov
kontakti
kazalo

 
REZULTATI ŠOLSKIH ŠPORTNIH TEKMOVANJ 2017/18

 

ATLETIKA - EKIPNO TEKMOVANJE

 

OSNOVNE ŠOLE

20.09.2017, Ljubljana - atletika, ekipno, učenci in učenke, PC Ljubljana, skupina A

20.09.2017, Ljubljana - atletika, ekipno, učenci in učenke, PC Ljubljana, skupina D

20.09.2017, Murska Sobota - atletika, ekipno, učenci in učenke, PC Pomurje

25.09.2017, Ljubljana - atletika, ekipno, učenci in učenke, PC Grosuplje

26.09.2017, Velenje - atletika, ekipno, učenci in učenke, PC Velenje

26.09.2017, Novo mesto - atletika, ekipno, učenci in učenke, PC Dolenjska

27.09.2017, Maribor - atletika, ekipno, učenci in učenke, PC Maribor

27.09.2017, Ravne na Kor. - atletika, ekipno, učenci in učenke, PC Koroška

28.09.2017, Brežice - atletika, ekipno, učenci in učenke, PC Posavje

28.09.2017, Celje - atletika, ekipno, učenci in učenke, PC Celje

29.09.2017, Nova Gorica - atletika, ekipno, učenci in učenke, PC Goriška

02.10.2017, Ljubljana - atletika, ekipno, učenci in učenke, PC Ljubljana, skupina B

02.10.2017, Ljubljana - atletika, ekipno, učenci in učenke, PC Ljubljana, skupina C

04.10.2017, Kranj - atletika, ekipno, učenci in učenke, PC Gorenjska

05.10.2017 - atletika, ekipno, učenci in učenke, vrstni red po področnih tekmovanjih

12.10.2017, Velenje - atletika, ekipno, učenci in učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

20.09.2017, Murska Sobota - atletika, ekipno, dijaki in dijakinje, PC Pomurje

21.09.2017, Ljubljana - atletika, ekipno, dijaki in dijakinje, PC Ljubljana

26.09.2017, Novo mesto - atletika, ekipno, dijaki in dijakinje, PC Dolenjska

27.09.2017, Maribor - atletika, ekipno, dijaki in dijakinje, PC Maribor

28.09.2017, Celje - atletika, ekipno, dijaki in dijakinje, PC Celje

29.09.2017, Nova Gorica - atletika, ekipno, dijaki in dijakinje, PC Goriška

04.10.2017, Kranj - atletika, ekipno, dijaki in dijakinje, PC Gorenjska

05.10.2017 - atletika, ekipno, dijaki in dijakinje, vrstni red po področnih tekmovanjih

11.10.2017, Ljubljana - atletika, ekipno, dijaki in dijakinje, FINALE

 

ATLETIKA - GORSKI TEK

 

OSNOVNE ŠOLE

23.09.2017, Smlednik - gorski tek, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SREDNJE ŠOLE

23.09.2017, Smlednik - gorski tek, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

ATLETIKA - ULIČNI TEK (22. LJUBLJANSKI MARATON)

 

OSNOVNE ŠOLE

28.10.2017, Ljubljana - ulični tek, učenci in učenke, 22. Ljubljanski maraton

 

SREDNJE ŠOLE

28.10.2017, Ljubljana - ulični tek, dijaki in dijakinje, 22. Ljubljanski maraton

 

BADMINTON


OSNOVNE ŠOLE s PP

09.11.2017, Črnomelj - badminton, učenci OŠ s PP, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

GIMNASTIKA - AKROBATIKA

 

OSNOVNE ŠOLE

23.11.2017, Izola - akrobatika, učenci in učenke, polfinale, II. skupina

29.11.2017, Dobrova - akrobatika, učenci in učenke, polfinale, I. skupina

05.12.2017, Izola - akrobatika, učenci in učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

05.12.2017, Izola - akrobatika, dijaki in dijakinje, FINALE

 

JUDO

 

SREDNJE ŠOLE

29.11.2017, Slovenj Gradec - judo, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

KOLESARSTVO - VOŽNJA NA ČAS


OSNOVNE ŠOLE

21.09.2017, Tacen - vožnja na čas, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

MLADINA IN GORE

 

OSNOVNE ŠOLE

11.11.2017, Bled, Lovrenc, Pivka - mladina in gore, odnovne šole, področna tekmovanja

 

ODBOJKA

 

OSNOVNE ŠOLE

UČENCI

UČENKE

 

SREDNJE ŠOLE

DIJAKI

12.12.2017, Maribor - odbojka, dijaki, četrtfinale, skupina A

DIJAKINJE

11.12.2017, Celje  - odbojka, dijakinje, četrtfinale, skupina A

 

ODBOJKA NA MIVKI

 

OSNOVNE ŠOLE

12.10.2017, Murska Sobota - odbojka na mivki, učenci in učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

10.10.2017, Portorož - odbojka na mivki, dijaki in dijakinje, FINALE

 

ORIENTACIJSKI TEK

 

OSNOVNE ŠOLE

27.09.2017, Komenda - orientacijski tek, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE


SREDNJE ŠOLE

27.09.2017, Komenda - orientacijski tek, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

PLAVANJE

 

OSNOVNE ŠOLE

22.09.2017, Ljubljana - plavanje, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE


SREDNJE ŠOLE

22.09.2017, Ljubljana - plavanje, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

OSNOVNE ŠOLE s PP

01.12.2017, Kranj - plavanje, učenci in učenke OŠ s PP, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

ROKOMET

 

SREDNJE ŠOLE

DIJAKI

13.12.2017, Novo mesto - rokomet, dijaki, četrtfinale, skupina D

DIJAKINJE