domov
kontakti
kazalo

 
Orientacijski tek v Komendi
30.09.2017

V sredo, 27. septembra 2017, so se v Komendi na šolskem državnem prvenstvu v orientacijskem teku za osnovne in srednje šole zbrali ljubitelji orientacijskega teka.
 



Tekmovanja se je pri osnovnošolcih v treh starostnih kategorijah udeležilo 116 učencev in 96 učenk. Srednješolci so tekmovali v dveh starostnih kategorijah, na štartu pa se je zvrstilo 30 dijakov in 17 dijakinj.

Rezultati - osnovne šole
Učenci, kategorija A, letnik 2007 in 2008
1. Rok Bogataj (OŠ Cerkno); 11:01
2. Jan Cokan (OŠ Vižmarje); 12:35 (+1:34)
3. Nejc Trunk (OŠ Komenda - Moste); 14:09 (+3:08)

Učenke, kategorija A, letnik 2007 in 2008
1. Nea Eržen (OŠ Cerkno); 13:09
2. Neža Obid (OŠ Cerkno); 15:45 (+2:45)
3. Patricija Kern (OŠ Komenda - Moste); 18:24 (+5:15)

Učenci, kategorija B, letnik 2005 in 2006
1. Luka Seljak (OŠ Davorina Jenka); 22:02
2. Tilen Zupan (OŠ Komenda - Moste); 23:17 (+1:15)
3. Nejc Turk (OŠ Komenda - Moste); 23:33 (+1:31)

Učenke, kategorija B, letnik 2005 in 2006
1. Lucija Kavčič (OŠ Komenda - Moste); 20:20
2. Tinka Ferenc (OŠ Polje); 22:25 (+2:05)
3. Vita Malus (OŠ Komenda Moste); 29:01 (8:41)

Učenci, kategorija C, letnik 2003 in 2004
1. Domen Žurbi (OŠ Komenda - Moste); 24:38
2. Aljaž Čelik (OŠ Cerkno); 25:21 (+0:43)
3. Julijan Kavčič (OŠ Idrija); 26:23 (+1:51)

Učenke, kategorija C, letnik 2003 in 2004
1. Katja Babič (OŠ Vodice); 23.53
2. Teja Tušar (OŠ Cerkno); 27:03 (+3:10)
3. Tina Kern (OŠ Komenda - Moste); 29:19 (+5:26)

Rezultati - srednje šole
Dijaki, kategorija D, letnik 2000 in 2002
1. Žan Ravnikar (Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra Kamnik); 24:00
2. Tjaž Gantar (Gimnazija Jurija Vege); 27:01 (+3:01)
3. Matic Blaž (Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra Kamnik); 27:12 (+3:12)

Dijakinje, kategorija D, letnik 2000 in 2002
1. Zala Zavrl (Gimnazija Bežigrad); 39:15
2. Nika Poljanšek (Gimnazija Jurija Vege Idrija); 39:53 (+0:38)
3. Deja Razpet (Gimnazija Jurija Vege Idrija); 46:34 (+7:19)

Dijaki, kategorija E, letnik 1999
1. Matej Škarabot (Gimnazija Vič); 44:09
2. Gašper Petrovič (Gimnazija Bežigrad); 52:03 (+7:54)
3. Iztok Hadalin (Gimnazija Jurija Vege Idrija); 74:04 (+29:55)

Dijakinje, kategorija E, letnik 1999
1. Polona Jezeršek (Zavod sv. Stanislava - Škofijska gimnazija); 36:25

Vsi rezultati so objavljeni v spodnjih prilogah. Nekaj utrinkov s tekmovanja si lahko ogledate v priloženi fotogaleriji.


avtor: Jernej Peterlin
Slike

Priponke