domov
kontakti
kazalo

 
Biatlon - DP v šprintu, klubsko tekmovanje
06.12.2011

Čeprav na Rudnem polju letos ni bilo snega niti za vzorec, pa so organizatorji vendarle posuli tekmovalni poligon z umetnim zasneževanjem. Tako so se v nedeljo, 4. decembra 2011, na Pokljuki v šprintu pomerili mlajši dečki in deklice, starejši dečki in deklice ter mladinci in mladinke.
 
Rezultati - moške kategorije
Zeleno strelišče na Pokljuki
Zeleno strelišče na Pokljuki
Starejši mladinci: 1. Primož Pančur (Ihan), 2. Miha Dovžan (Gorje), 3. Vid Zabret (Ihan), 4. Juš Kolarič (Brdo), 5. Miran Majer (Ihan).
Mlajši mladinci: 1. Jure Ožbolt (Kovinoplastika Lož), 2. Matevž Zlatnar (Ihan), 3. Žan Petrinčič (Kovinoplastika Lož), 4. Jure Dovžan (Gorje), 5. Primož Vampelj (Kovinoplastika Lož),
Starejši dečki: 1. Luka Plahuta (Bohinj), 2. Luka Kenda (Gorje), 3. Nace Žnidaršič (Kovinoplastika Lož), 4. Valter Hudovernik, 5. Rok Kenda, 6. Kristjan Bergant (vsi Gorje), 7. Timotej Težak (Brdo), 8. Luka Pogačnik (Gorje), 9. Jaka Parkelj, 10. Luka Naglič (oba Ihan), 11. Andraž Černi (Gorje), 12. Gregor Babič (Ihan).
Mlajši dečki: 1. Blaž Debeljak (Bohinj), 2. Žiga Špelič, 3. Jernej Globočnik (oba M Kr), 4. Mitja Mandič (Brdo), 5. Matic Repnik, 6. David Parkej, 7. Lovro Planko (vsi Ihan), 8. Vid Kočevar (Kovinoplastika Lož).

Rezultati - ženske kategorije
Na štartu
Na štartu
Mladinke: 1. Tina Mlakar (Kovinoplastika Lož), 2. Eva Urevc, 3. Neva Pančur (obe Gorje), 4. Anthea Grum (Ihan), 5. Gabriellla Cigana (Avstralija),
Starejše deklice: 1. Urška Poje (Kovinoplastika Lož), 2. Polona Klemenčič, 3. Nina Klemenčič, 4. Tjaša Trampuš, 5. Nina Zadravec (vse Merkur Kranj), 6. Maša Bahovec (Ihan), 7. Rozalija Golmajer Osmič (M Kranj), 8. Ana Štempihar (Kovinoplastika Lož), 9. Saša Arh (Bohinj), 10. Tjaša Bahovec (Ihan), 11. Špela Knafelj (Gorje), 12. Maruša Forjaqnič (Kovinoplastika Lož), 13. Ana Ambrožič (Gorje), 14. Sara Mlakar (Kovinoplastika Lož), 15. Veronika Jakopič, 16. Martina Jakopič (obe Gorje).
Mlajše deklice: 1. Nika Vindišar, 2. Anja Mandeljc (obe Gorje), 3. Maja Mlakar, 4. Karin Antončič (obe Kovinoplastika Lož), 5. Nina Merkužič (Ihan), 6. Manca Zalokar (Gorje), 7. Maja Sterle (Kovinoplastika Lož), 8. Katarina Peterka (Ihan), 9. Jerca Zrim (Gorje), 10. Katja Dovjak (Brdo), 11. Maja Dolžan (Ihan).

avtor: Niko Slana
foto: Niko Slana
Slike

 
Spletne aplikacije Šport mladih

  

 
7. Festival Športa mladih 2016 - VIDEO

 
Šolski ekipni kros 2016 - VIDEO