domov
kontakti
kazalo

 
REZULTATI ŠOLSKIH ŠPORTNIH TEKMOVANJ 2016/17

 

ATLETIKA - EKIPNO TEKMOVANJE

 

OSNOVNE ŠOLE

19.09.2016, Maribor - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Maribor

20.09.2016, Novo mesto - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Dolenjska

21.09.2016, Celje - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Celje

21.09.2016, Kranj - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Gorenjska

22.09.2016, Sl. Gradec - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Koroška

22.09.2016, Velenje - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Velenje

23.09.2016, Nova Gorica - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Goriška

26.09.20016, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, LJUBLJANA B

26.09.20016, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, LJUBLJANA C

27.09.20016, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, LJUBLJANA A

27.09.20016, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, LJUBLJANA D

28.09.2016, Murska Sobota - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC POMURJE

29.09.2016, Brežice - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC POSAVJE

05.10.2016, Velenje - atletika ekipno, učenci in učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

19.09.2016, Maribor - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, PC Maribor

20.09.2016, Novo mesto - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, PC Dolenjska

21.09.2016, Celje - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, PC Celje

21.09.2016, Kranj - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, PC Gorenjska

23.09.2016, Nova Gorica - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, PC Goriška

28.09.2016, Ljubljana - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, PC LJUBLJANA

28.09.2016, Murska Sobota - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, PC POMURJE

06.10.2016, Ljubljana - atletika ekipno, dijakiin dijakinje, FINALE

 

ATLETIKA - POSAMIČNO TEKMOVANJE

 

OSNOVNE ŠOLE

07.06.2017, Žalec - atletika, posamično, učenci in učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

18.05.2017, Maribor - atletika, posamično, dijaki in dijakinje, FINALE

 

ATLETIKA - GORSKI TEK

 

OSNOVNE ŠOLE

24.09.2016, Smlednik - gorski tek, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SREDNJE ŠOLE

24.09.2016, Smlednik - gorski tek, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

ATLETIKA - KROS

 

OSNOVNE ŠOLE

20.04.2017, Maribor - šolski ekipni kros, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SREDNJE ŠOLE

20.04.2017, Maribor - šolski ekipni kros, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

OSNOVNE ŠOLE s PP

20.04.2017, Maribor - šolski ekipni kros, učenci in učenke OŠ s PP, DRŽAVNO TEK.

 

ATLETIKA - ULIČNI TEK (21. LJUBLJANSKI MARATON)

 

OSNOVNE ŠOLE

29.10.2016, Ljubljana - ulični tek, učenci in učenke, 21. Ljubljanski maraton

 

SREDNJE ŠOLE

29.10.2016, Ljubljana - ulični tek, dijaki in dijakinje, 21. Ljubljanski maraton

 

BADMINTON

 

SREDNJE ŠOLE

24.01.2017, Ljubljana - badminton, dijaki in dijakinje, posamično, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

OSNOVNE ŠOLE s PP

10.11.2016, Črnomelj - badminton, učenci OŠ s PP, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

DESKANJE NA SNEGU

 

OSNOVNE ŠOLE

15.03.2017, Krvavec - deskanje na snegu, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SREDNJE ŠOLE

16.03.2017, Rogla - deskanje na snegu, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

GIMNASTIKA - AKROBATIKA

 

OSNOVNE ŠOLE

29.11.2016, Sevnica - akrobatika, učenke, polfinale, 2. skupina

29.11.2016, Sevnica - akrobatika, učenci, polfinale, 2. skupina

30.11.2016, Dobrova - akrobatika, učenci in učenke, polfinale, 1.skupina

13.12.2016, Dobrova - akrobatika, učenci in učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

13.12.2016, Dobrova - akrobatika, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

GIMNASTIKA - SKOKI Z MALE PROŽNE PONJAVE

 

OSNOVNE ŠOLE

08.03.2017, Brežice - skoki z MPP, učenci in učenke, polfinale, 2. skupina

10.03.2017, Dobrova - skoki z MPP, učenci in učenke, polfinale, 1. skupina

24.03.2017, Brežice - skoki z MPP, učenci, DRŽAVNO TEKMOVANJE

24.03.2017, Brežice - skoki z MPP, učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SREDNJE ŠOLE

24.03.2017, Brežice - skoki z MPP, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

GIMNASTIKA - ŠPORTNA

 

OSNOVNE ŠOLE

17.05.2017, Doborva - športna gimnastika, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SREDNJE ŠOLE

17.05.2017, Dobrova - športna gimnastika, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

JUDO

 

SREDNJE ŠOLE

15.12.2016, Koper - judo, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

KOLESARSTVO - VOŽNJA NA ČAS

 

OSNOVNE ŠOLE

30.09.2016, Tacen - kolesarstvo, vožnja na čas, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

KOŠARKA

 

OSNOVNE ŠOLE - KOŠARKARSKI SUPERŠOLAR

STAREJŠI UČENCI

13.02.2017, Koper - košarka, starejši učenci, polfinale, skupina H

14.02.2017, Poljčane - košarka, starejši učenci, polfinale, skupina B

14.02.2017, Grosuplje - košarka, starejši učenci, polfinale, skupina F

STAREJŠE UČENKE

MLAJŠI UČENCI

MLAJŠE UČENKE

28.03.2017, Podbočje - košarka, mlajše učenke, četrtfinale, skupina 5

30.03.2017, Šturje - košarka, mlajše učenke, četrtfinale, skupina 9

 

SREDNJE ŠOLE

DIJAKI

DIJAKINJE

15.01.2017, Ljubljana - košarka, dijakinje, četrfinale, 4. skupina

28.03.2017, Maribor - košarka, dijakinje, FINALE

 

NOGOMET

 

OSNOVNE ŠOLE

UČENCI

13.02.2017, Ilirska Bistrica - nogomet, učenci, četrtfinale, skupina G

14.02.2017, Kidričevo - nogomet, učenci, četrtfinale, skupina C

27.03.2017, Šmarje pri Kopru - nogomet, učenci, polfinale, IV. skupina

UČENKE

31.03.2017, Trebnje - nogomet, učenke, polfinale, skupina 3

05.05.2017, Trebnje - nogomet, učenke, FINALNI TURNIR

 

SREDNJE ŠOLE

DIJAKI

28.03.2017, Koper - nogomet, dijaki, četrtfinale, skupina D

16.05.2017, Maribor - nogomet, dijaki, FINALNI TURNIR

DIJAKINJE

10.04.2017, Ajdovščina - nogomet, dijakinje, četrtfinale, skupina D

22.05.2017, Ljubljana - nogomet, dijakinje, FINALNI TURNIR

 

ODBOJKA

 

OSNOVNE ŠOLE

UČENCI

14.02.2017, Murska Sobota - odbojka, učenci, četrtfinale, skupina B

16.02.2017, Kostanjevica na Krki - odbojka, učenci, četrtfinale, skupina D

14.04.2017, Hoče - odbojka, učenci, FINALNI TURNIR

UČENKE

14.02.2017, Radlje ob Dravi - odbojka, učenke, četrtfinale, skupina A

15.02.2017, Murska Sobota - odbojka, učenke, četrtfinale, skupina B

25.04.2017, Braslovče - odbojka, učenke, FINALNI TURNIR

 

SREDNJE ŠOLE

DIJAKI

20.12.2016, Maribor - odbojka, dijaki, četrtfinale, skupina B

30.01.2017, Maribor - odbojka, dijaki, polfinale, skupina A

DIJAKINJE

20.12.2016, Celje - odbojka, dijakinje, četrtfinale, skupina B

21.12.2016, Celje - odbojka, dijakinje, četrtfinale, skupina A

22.12.2016, Škofja Loka - odbojka, dijakinje, četrtfinale, skupina D

 

ODBOJKA NA MIVKI

 

OSNOVNE ŠOLE

UČENCI

13.09.2016, Zrkovci - odbojka na mivki, učenci, polfinale, skupina A

27.09.2016, Portorož - odbojka na mivki, učenci, FINALE

UČENKE

27.09.2016, Portorož - odbojka na mivki, učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

DIJAKI

14.09.2016, Zrkovci - odbojka na mivki, dijaki, polfinale, skupina A

15.09.2016, Ljubljana - odbojka na mivki, dijaki, polfinale, skupina B

 

DIJAKINJE

14.09.2016, Zrkovci - odbojka na mivki, dijakinje, polfinale, skupina A

15.09.2016, Ljubljana - odbojka na mivki, dijakinje, polfinale, skupina B

 

ORIENTACIJSKI TEK

 

OSNOVNE ŠOLE

13.10.2016, Dobravlje - orientacijski tek, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SREDNJE ŠOLE

13.10.2016, Dobravlje - orientacijski tek, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

PLES

 

OSNOVNE ŠOLE

 

SREDNJE ŠOLE

11.04.2017, Celje - ples, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

ROKOMET

 

OSNOVNE ŠOLE

UČENCI

26.01.2017, Ajdovščina - rokomet, učenci, četrtfinale, skupina I

UČENKE

16.02.2017, Žalec - rokomet, učenke, četrtfinale, skupina C

 

SREDNJE ŠOLE

DIJAKI

13.12.2016, Novo mesto - rokomet, dijaki, četrtfinale, skupina C

14.01.2016, Novo mesto - rokomet, dijaki, četrtfinale, skupina D

14.02.2017, Ormož - rokomet, dijaki, polfinale, skupina A

04.04.2017, Novo mesto - rokomet, dijaki, FINALE

 

SMUČANJE - VELESLALOM

 

OSNOVNE ŠOLE

25.01.2017, Krvavec - veleslalom, učenci in učenke, področno, Gorenjska

15.03.2017, Krvavec - veleslalom, učenci in učenke, nekategorizirani, FINALE

15.03.2017, Krvavec - veleslalom, učenci in učenke, kategorizirani, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

16.03.2017, Rogla - velesalom, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

OSNOVNE ŠOLE s PP

14.03.2017, Rogla - veleslalom, učenci in učenke OŠ s PP, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SMUČARSKI TEK

 

OSNOVNE ŠOLE

10.03.2017, Pokljuka - smučarski tek, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

ŠPORTNO PLEZANJE

 

OSNOVNE ŠOLE

04.03.2017, Slovenska Bistrica - športno plezanje, osnovne šole, področno vzhod

29.03.2017, Šenčur - športno plezanje, osnovne šole, podorčno zahod

08.04.2017, Vojnik - športno plezanje, osnovne šole, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SREDNJE ŠOLE

25.01.2017, Ljubljana - športno plezanje, srednje šole, tekma B, DRŽAVNO TEKMOVANJE

26.01.2016, Ljubljana - športno plezanje, srednje šole, tekma A, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 
Aktualna uradna obvestila ŠŠT

Šolska športna tekmovanja

REZULTATI ŠŠT 2016/17

 
6. festival športa mladih - VIDEO