domov
kontakti
kazalo

 
REZULTATI ŠOLSKIH ŠPORTNIH TEKMOVANJ 2018/19

 

ATLETIKA - EKIPNO

 

OSNOVNE ŠOLE

18.09.2018, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, Ljubljana C

20.09.2018, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, Ljubljana D

24.09.2018, Velenje - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, Velenje

24.09.2018, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, Ljubljana B

24.09.2018, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, Grosuplje

25.09.2018, Novo mesto - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, Dolenjska

25.09.2018, Celje - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, Celje

26.09.2018, Ravne na Kor. - atletika ekipno, učenci in učenke, podorčno, Koroška

27.09.2018, Brežice - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, Posavje

27.09.2018, Maribor - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, Maribor

28.09.2018, Murska Sobota - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, Pomurje

01.10.2018, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, Ljubljana A

02.10.2018, Nova Gorica - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, Goriška

03.10.2018, Kranj - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, Gorenjska

03.10.2018. Ljubljana - končni vrstni red ekip OŠ, področno, VSI

11.10.2018, Velenje - atletika ekipno, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

 

SREDNJE ŠOLE

18.09.2018, Ljubljana - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, Ljubljana

25.9.2018, Novo mesto - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, Dolenjska

25.09.2018, Celje - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, Celje

27.09.2018, Maribor - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, Maribor

28.09.2018, Murska Sobota - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, Pomurje

02.10.2018, Nova Gorica - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, Goriška

03.10.2018, Kranj - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, Gorenjska

03.10.2018. Ljubljana - končni vrstni red ekip SŠ, področno, VSI

10.10.2018, Maribor - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

ATLETIKA - GORSKI TEK

 

OSNOVNE ŠOLE

22.09.2018, Smlednik - gorski tek, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SREDNJE ŠOLE

22.09.2018, Smlednik - gorski tek, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

ATLETIKA - ULIČNI TEKI, 23. LJUBLJANSKI MARATON

 

OSNOVNE ŠOLE

27.09.2018, Ljubljana - ulični tek, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SREDNJE ŠOLE

27.09.2018, Ljubljana - ulični tek, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

BADMINTON

 

OSNOVNE ŠOLE s PP

08.11.2018, Črnomelj - badminton, učenci OŠPP, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

GIMNASTIKA - AKROBATIKA

 

OSNOVNE ŠOLE

23.11.2018, Murska Sobota - akrobatika, učenci in učenke, polfinale, 1. skupina

26.11.2018, Koper - akrobatika, učenci in učenke, polfinale, 4. skupina

27.11.2018, Brežice - akrobatika, učenci in učenke, polfinale, 3. skupina

30.11.2018, Dobrova - akrobatika, učenci in učenke, polfinale, 2. skupina

04.12.2018, Brežice - akrobatika, učenci in učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

04.12.2018, Brežice - akrobatika, dijaki in dijakinje, FINALE

 

KOLESARSTVO - VOŽNJA NA ČAS

 

OSNOVNE ŠOLE

19.09.2018, Tacen - kolesarstvo, vožnja na čas, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

ODBOJKA NA MIVKI

 

OSNOVNE ŠOLE

UČENCI

05.09.2018, Brezovica - odbojka na mivki, učenci, polfinale, skupina C

18.09.2018, Zrkovci - odbojka na mivki, učenci, polfinale, skupina A

21.09.2018, Ankaran - odbojka na mivki, učenci, polfinale, skupina D

08.10.2018, Ljubljana - odbajka na mivki, učenci, polfinale, skupina

19.10.2018, Hoče - odbojka na mivku, učenci, FINALE

UČENKE

05.09.2018, Brezovica - odbojka na mivki, učenke, polfinale, skupina C

19.09.2018, Zrkovci - odbojka na mivki, učenke, polfinale, skupina A

21.09.2018, Ankaran - odbojka na mivki, učenke, polfinale, skupina D

08.10.2018, Ljubljana - odbojka na mivki, učenke, polfinale, skupina B

19.10.2018, Hoče - odbojka na mivku, učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

DIJAKI

11.09.2018, Novo mesto - odbojka na mivki, dijaki, polfinale, skupina C

19.09.2018, Portorož - odbojka na mivki, dijaki, polfinale, skupina D

24.09.2018, Zrkovci - odbojka na mivki, dijaki, polfinale, skupina A

27.09.2018, Ljubljana - odbojka na mivki, dijaki, polfinale, skupina B

12.10.2018, Ljubljana - odbojka na mivki, dijaki, FINALE

DIJAKINJE

11.09.2018, Novo mesto - odbojka na mivki, dijakinje, polfinale, skupina C

19.09.2018, Portorož - odbojka na mivki, dijakinje, polfinale, skupina D

25.09.2018, Zrkovci - odbojka na mivki, dijakinje, polfinale, skupina A

27.09.2018, Ljubljana - odbojka na mivki, dijakinje, polfinale, skupina B

12.10.2018, Ljubljana - odbojka na mivki, dijakinje, FINALE

 

ORIENTACIJSKI TEK

 

OSNOVNE ŠOLE

04.10.2018, Crngrob - orientacijski tek, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SREDNJE ŠOLE

04.10.2018, Crngrob - orientacijski tek, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

PLAVANJE

 

OSNOVNE ŠOLE

14.09.2018, Ljubljana - plavanje, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SREDNJE ŠOLE

14.09.2018, Ljubljana - plavanje, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

OSNOVNE ŠOLE S PRILAGOJENIM PROGRAMOM

07.12.2018, Kranj - plavanje, učenci in učenke OŠPP, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

ROKOMET

 

SREDNJE ŠOLE

DIJAKI

11.12.2018, Novo mesto - rokomet, dijaki, četrtfinale, skupina D

 

 

 
Aktualna uradna obvestila ŠŠT

 

 
6. festival športa mladih - VIDEO