domov
kontakti
kazalo

 
REZULTATI ŠOLSKIH ŠPORTNIH TEKMOVANJ 2017/18

 

ATLETIKA - EKIPNO TEKMOVANJE

 

OSNOVNE ŠOLE

20.09.2017, Ljubljana - atletika, ekipno, učenci in učenke, PC Ljubljana, skupina A

20.09.2017, Ljubljana - atletika, ekipno, učenci in učenke, PC Ljubljana, skupina D

20.09.2017, Murska Sobota - atletika, ekipno, učenci in učenke, PC Pomurje

25.09.2017, Ljubljana - atletika, ekipno, učenci in učenke, PC Grosuplje

26.09.2017, Velenje - atletika, ekipno, učenci in učenke, PC Velenje

26.09.2017, Novo mesto - atletika, ekipno, učenci in učenke, PC Dolenjska

27.09.2017, Maribor - atletika, ekipno, učenci in učenke, PC Maribor

27.09.2017, Ravne na Kor. - atletika, ekipno, učenci in učenke, PC Koroška

28.09.2017, Brežice - atletika, ekipno, učenci in učenke, PC Posavje

28.09.2017, Celje - atletika, ekipno, učenci in učenke, PC Celje

29.09.2017, Nova Gorica - atletika, ekipno, učenci in učenke, PC Goriška

02.10.2017, Ljubljana - atletika, ekipno, učenci in učenke, PC Ljubljana, skupina B

02.10.2017, Ljubljana - atletika, ekipno, učenci in učenke, PC Ljubljana, skupina C

04.10.2017, Kranj - atletika, ekipno, učenci in učenke, PC Gorenjska

05.10.2017 - atletika, ekipno, učenci in učenke, vrstni red po področnih tekmovanjih

12.10.2017, Velenje - atletika, ekipno, učenci in učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

20.09.2017, Murska Sobota - atletika, ekipno, dijaki in dijakinje, PC Pomurje

21.09.2017, Ljubljana - atletika, ekipno, dijaki in dijakinje, PC Ljubljana

26.09.2017, Novo mesto - atletika, ekipno, dijaki in dijakinje, PC Dolenjska

27.09.2017, Maribor - atletika, ekipno, dijaki in dijakinje, PC Maribor

28.09.2017, Celje - atletika, ekipno, dijaki in dijakinje, PC Celje

29.09.2017, Nova Gorica - atletika, ekipno, dijaki in dijakinje, PC Goriška

04.10.2017, Kranj - atletika, ekipno, dijaki in dijakinje, PC Gorenjska

05.10.2017 - atletika, ekipno, dijaki in dijakinje, vrstni red po področnih tekmovanjih

11.10.2017, Ljubljana - atletika, ekipno, dijaki in dijakinje, FINALE

 

ATLETIKA - GORSKI TEK

 

OSNOVNE ŠOLE

23.09.2017, Smlednik - gorski tek, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SREDNJE ŠOLE

23.09.2017, Smlednik - gorski tek, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

ATLETIKA - KROS

 

OSNOVNE ŠOLE

20.04.2018, Maribor - šolski ekipni kros, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SREDNJE ŠOLE

20.04.2018, Maribor - šolski ekipni kros, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

OSNOVNE ŠOE s PP

20.04.2018, Maribor - šolski ekipni kros, učnci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

ATLETIKA - ULIČNI TEK (22. LJUBLJANSKI MARATON)

 

OSNOVNE ŠOLE

28.10.2017, Ljubljana - ulični tek, učenci in učenke, 22. Ljubljanski maraton

 

SREDNJE ŠOLE

28.10.2017, Ljubljana - ulični tek, dijaki in dijakinje, 22. Ljubljanski maraton

 

BADMINTON

 

OSNOVNE ŠOLE

16.03.2018, Mirna - badminton, učenci in učenke, posamično, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

 

SREDNJE ŠOLE

23.01.2018, Ljubljana - badminton, dijaki in dijakinje, posamično, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

OSNOVNE ŠOLE s PP

09.11.2017, Črnomelj - badminton, učenci OŠ s PP, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

DESKANJE NA SNEGU

 

SREDNJE ŠOLE

15.02.2018, Kranjska Gora - deskanje, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

GIMNASTIKA - AKROBATIKA

 

OSNOVNE ŠOLE

23.11.2017, Izola - akrobatika, učenci in učenke, polfinale, II. skupina

29.11.2017, Dobrova - akrobatika, učenci in učenke, polfinale, I. skupina

05.12.2017, Izola - akrobatika, učenci in učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

05.12.2017, Izola - akrobatika, dijaki in dijakinje, FINALE

 

GIMNASTIKA - SKOKI Z MALE PROŽNE PONJAVE

 

OSNOVNE ŠOLE

13.03.2018, Dobrova - skoki z MPP, učenci in učenke, polfinale, I. skupina

29.04.2018, Brežice - skoki z MPP, učenci in učenke, FINALE

 

JUDO

 

SREDNJE ŠOLE

29.11.2017, Slovenj Gradec - judo, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

KOLESARSTVO - VOŽNJA NA ČAS


OSNOVNE ŠOLE

21.09.2017, Tacen - vožnja na čas, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

KOŠARKA

 

OSNOVNE ŠOLE

MLAJŠI UČENCI

29.03.2018, Novo mesto - košarka, mlajši učenci, četrtfinale, skupina 7

 

SREDNJE ŠOLE

DIJAKI

13.02.2018, Ljubljana - košarka, dijaki, polfinale, vsi rezultati

 

MLADINA IN GORE

 

OSNOVNE ŠOLE

11.11.2017, Bled, Lovrenc, Pivka - mladina in gore, osnovne šole, področna tekmovanja

20.01.2018, Trzin - mladina in gore, osnovne šole, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SREDNJE ŠOLE

20.01.2018, Trzin - mladina in gore, osnovne šole, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

NOGOMET

 

OSNOVNE ŠOLE

STAREJŠI UČENCI

22.03.2018, Trebnje - nogomet, starejši učenci, četrtfinale, skupina 3

 

SREDNJE ŠOLE

DIJAKI

16.03.2018, Slovenske Konjice - nogomet, dijaki, četrtfinale, skupina C

DIJAKINJE

08.03.2018, Maribor - nogomet, dijakinje, četrtfinale, skupina A

 

 

ODBOJKA

 

OSNOVNE ŠOLE

UČENCI

02.03.2018, Kamnik - odbojka, starejši učenci, četrtfinale, skupina F

08.03.2018, Kostanjevica na Krki - odbojka, starejši učenci, četrtfinale, skupina G

22.03.2018, Žužemberk - odbojka, starejši učenci, polfinale, skupina B

UČENKE

29.03.2018, Ljubljana - odbojka, starejše učenke, polfinale, skupina C

 

SREDNJE ŠOLE

DIJAKI

12.12.2017, Maribor - odbojka, dijaki, četrtfinale, skupina A

DIJAKINJE

11.12.2017, Celje  - odbojka, dijakinje, četrtfinale, skupina A

05.02.2018, Maribor - odbojka, dijakinje, četrtfinale, skupina B

08.03.2018, Maribor - odbojka, dijakinje, polfinale, skupina A

 

ODBOJKA NA MIVKI

 

OSNOVNE ŠOLE

12.10.2017, Murska Sobota - odbojka na mivki, učenci in učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

10.10.2017, Portorož - odbojka na mivki, dijaki in dijakinje, FINALE

 

ORIENTACIJSKI TEK

 

OSNOVNE ŠOLE

27.09.2017, Komenda - orientacijski tek, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE


SREDNJE ŠOLE

27.09.2017, Komenda - orientacijski tek, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

PLAVANJE

 

OSNOVNE ŠOLE

22.09.2017, Ljubljana - plavanje, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE


SREDNJE ŠOLE

22.09.2017, Ljubljana - plavanje, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

OSNOVNE ŠOLE s PP

01.12.2017, Kranj - plavanje, učenci in učenke OŠ s PP, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

ROKOMET

 

OSNOVNE ŠOLE

STAREJŠE UČENKE

20.02.2018, Gorišnica - rokomet, starejše učenke, četrtfinale, skupina B

 

SREDNJE ŠOLE

DIJAKI

13.12.2017, Novo mesto - rokomet, dijaki, četrtfinale, skupina D

DIJAKINJE

 

SMUČANJE - ALPSKO

 

SREDNJE ŠOLE

15.02.2018, Kranjska Gora - veleslalom, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SMUČARSKI SKOKI

 

OSNOVNE ŠOLE

08.03.2018, Kranj - smučarski skoki, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

ŠPORTNO PLEZANJE

 

OSNOVNE ŠOLE

29.03.2018, Šenčur - športno plezanje, učenci in učenke, področno ZAHOD

14.04.2018, Vojnik - športno plezanje, učenci in učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

24.01.2018, Ljubljana - športno plezanje, dijaki in dijakinje, tekma B

25.01.2018, Ljubljana - športno plezanje, dijaki in dijakinje, tekma A